Sorum var Slm guzel anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki prensin meleği tarafından oluşturulan Slm guzel anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 993 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Slm guzel anneler
Konbuyu başlatan İki prensin meleği
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

İki prensin meleği

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin cnm 8 aya, kadar çok güzel ilerler ama son ayına girdin mi vakit hiç geçmez gibi geliyor ben çarşamba sabahu doğurdum çok şükür Rabbim sizleride Bi avazda kurtarsın inş balım ☺️❣️
Rabbım güzel sağlıklı bi ömür nasip etsin inşallah..bende uyku sıfır hiç geçmiyor evde zombi gibiyim akşamı sabahı bir 😅😅

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Guzel anneler yeni geldim ben 34 haftalik hamileyim günler haftalar geçmek bilmiyor...sizin de öylemi 🥰🥰
Hoş geldin canım bende 30 hafta günleri haftaları sayıyorum resmen sabırsızlanyoruz o yüzden geçmiyor diyoruz yoksa zaman aynı gedir🤭🥰 sağ salim alalım kucağımıza inşallah🙏😍

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Guzel anneler yeni geldim ben 34 haftalik hamileyim günler haftalar geçmek bilmiyor...sizin de öylemi 🥰🥰
kuzum merhaba aynı haftalardayiz son aylar ya o yüzden öyle geliyordur sana cnm bu arada hosgeldin tatlım❣️❣️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşgeldin canım benimki bana çok çabuk geçiyor niyeyse doğumdan korkuyorum kesin ondandır 🤣
Al benden de aynısı valla cnm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet ya zaman geçmiyor 20+3 haftalık hamileyim salı günü cinsiyetini öğrenmeye gideceğim daha önce göstermedi insallah bu kez gösterir 🙂🤲
Ay hadi İnşallah gösterşr minğk afacan biraz nazlı sanırım rabbim gönlüne göre nasip etsin inşallah 🤲🏻

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Rabbım güzel sağlıklı bi ömür nasip etsin inşallah..bende uyku sıfır hiç geçmiyor evde zombi gibiyim akşamı sabahı bir 😅😅
Amin sağolasın kuşum☺️valla bolca uyumanı tavsiye ederim ama sancılar dan ağrılardan uyku olmuyor ben 3 gündür ruh gibiyim bebeğim arsız bişey çıktı 😂çok ağlıyor sürekli süt istiyor😃

Tüm sayfalar yüklendi.