Sorum var Slm guzel anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki prensin meleği tarafından oluşturulan Slm guzel anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 980 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Slm guzel anneler
Konbuyu başlatan İki prensin meleği
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Guzel anneler yeni geldim ben 34 haftalik hamileyim günler haftalar geçmek bilmiyor...sizin de öylemi 🥰🥰
Hoşgeldin kuzum aramıza. Ay gebelikte benim de öyleydi o kadar hafta geöti son haftalar geçmek bilmiyordu 🤦🏻‍♀️. Ama şükür 75 gün önce kucapıma aldım oğluşumu darısı senin başına kuzum . Doğunca zaman daha. Hızlı geçiyor

İki prensin meleği

Kayıtlı Üye
rank

Hoşgeldin canım benim😘
Hoş buldum🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşgeldin canım benimki bana çok çabuk geçiyor niyeyse doğumdan korkuyorum kesin ondandır 🤣
😅😅anammm bende geçmiyor walla resmn gün sayıyorum...korkma inşallah bi avazda kurtulur sun 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşgeldin canım benimki bana çok çabuk geçiyor niyeyse doğumdan korkuyorum kesin ondandır 🤣
😅😅anammm bende geçmiyor walla resmn gün sayıyorum...korkma inşallah bi avazda kurtulur sun 😘
Hoşgeldin canım Benimde 3 günüm kaldı 40 haftalık olucaz hayırlısıyla
Ay maşallah az kalmış inşallah sağ salim kucağına alırsın 😍

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Guzel anneler yeni geldim ben 34 haftalik hamileyim günler haftalar geçmek bilmiyor...sizin de öylemi 🥰🥰
Hoşgeldin cnm 8 aya, kadar çok güzel ilerler ama son ayına girdin mi vakit hiç geçmez gibi geliyor ben çarşamba sabahu doğurdum çok şükür Rabbim sizleride Bi avazda kurtarsın inş balım ☺️❣️

Tüm sayfalar yüklendi.