Slm kızlar yeniyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Elif akdağ tarafından oluşturulan Slm kızlar yeniyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 909 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Slm kızlar yeniyim
Konbuyu başlatan Elif akdağ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Elif akdağ

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar 20+4 günlük hamileyim çok bel ağrım var doktor normal diyor doğal bir çözümü olan var mı lütfen

Buğlem❤️

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar 20+4 günlük hamileyim çok bel ağrım var doktor normal diyor doğal bir çözümü olan var mı lütfen
Hoşgeldin güzel anne aramıza ♥️♥️bende 30+4 günlüğüm kalçam belim ve geceleri uyuyamıyorum doktorumuza danıştım normal diyor 5 gün sonra kontrol var bakalım ne diyecek ama uykusuzluk mahvetti beni

Elif akdağ

Kayıtlı Üye
rank
Hoşgeldin güzel anne aramıza ♥️♥️bende 30+4 günlüğüm kalçam belim ve geceleri uyuyamıyorum doktorumuza danıştım normal diyor 5 gün sonra kontrol var bakalım ne diyecek ama uykusuzluk mahvetti beni
Hoşbuldum 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşbuldum 😊

Tüm sayfalar yüklendi.