Sorum var Slm kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Slm kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 636 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Slm kizlar
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok Sevindim Kuzum senin Adına Allah'ım saglıkla Hayırlısıyla Sağ Salim Kucagına Almayı Nasip etsin rabbim seni hatirlamamı hiç canım Gidişine Çok Üzülmüştüm bidaha Girmemistin mutlu Hayırlı Haberlerle Geldim Canım Bende ikizlere Hamileyim❤️❤️🥰🥰

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Çok Sevindim Kuzum senin Adına Allah'ım saglıkla Hayırlısıyla Sağ Salim Kucagına Almayı Nasip etsin rabbim seni hatirlamamı hiç canım Gidişine Çok Üzülmüştüm bidaha Girmemistin mutlu Hayırlı Haberlerle Geldim Canım Bende ikizlere Hamileyim❤️❤️🥰🥰
Evet gidişim baya kotu oldu ama demekki hayırlısı buymuş seni tebrik ederim adına çok sevindim inslaah tüm gebe arkadaşlar sağlıklı ve hayırlı bı şekilde kucağına alırlar bebeklerini❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaa çok sevindim canım benim rabim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Amin canım benim çok teşekkür ederim ❤️sen halen burdasın

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsın iyisiniz inşallah beni belki tanıyan vardır en son 6ay önce burdayım ozmn 3aylikken çocuğum karnimda ölmüştü ozmn kapatmıştım çok üzüldüğüm için ama Rabbime şükürler olsun bugün hamile olduğumu öğrendim Allah olmayan herkese nasip etsin inşallah sağlıkli bı şekilde sizleri çok özledim❤️
Hoşgeldin canim hatırladım isminden

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet gidişim baya kotu oldu ama demekki hayırlısı buymuş seni tebrik ederim adına çok sevindim inslaah tüm gebe arkadaşlar sağlıklı ve hayırlı bı şekilde kucağına alırlar bebeklerini❤️❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım benim çok teşekkür ederim ❤️sen halen burdasın
Evet kuzum 😂😂 biraz ara vermiştim geri geldim bırakamıyprum bırayı 😂😂

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar