Soda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asli06 tarafından oluşturulan Soda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,399 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Soda
Konbuyu başlatan Asli06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar soda içmek bebeğin kilo alımını etkiler mi?Soda içtikten sonra bebegim biraz geride kaldı hafta olarak.Sizce alakasi var mi? Haftasina yetişmesi için ne yapmalıyım?
Sade soda aksine faydali canim günde 1 tane icmende hicbir sakınca yok protein tüket günde iki yumurta ye mutlaka tavuk et balik kuru bakliyat kaşar muz süt meyve tuket kendini ac birakma az az sık sık beslenmeye calis bol su ic benim bebiste bir hafta geriden geliyordu simdi iki hafta önden gidiyo 3 hafta ileri atlayinca doktorda endiselendi yarin kontrole gidicem birkaç test yapcaklarmis duruma göre dogumu planlariz dedi bakalim beklemedeyiz 🤷

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar soda içmek bebeğin kilo alımını etkiler mi?Soda içtikten sonra bebegim biraz geride kaldı hafta olarak.Sizce alakasi var mi? Haftasina yetişmesi için ne yapmalıyım?
Soda minarel açısından çok saqlıklı inşa alakalı deildir.. beslenmene dikkat et sebze aqırlı we mutlaka süt yoqurt cewiz tüket qün içinde.. yaqlı şeylerden uzak dur

Asli06

Kayıtlı Üye
rank
Sade soda aksine faydali canim günde 1 tane icmende hicbir sakınca yok protein tüket günde iki yumurta ye mutlaka tavuk et balik kuru bakliyat kaşar muz süt meyve tuket kendini ac birakma az az sık sık beslenmeye calis bol su ic benim bebiste bir hafta geriden geliyordu simdi iki hafta önden gidiyo 3 hafta ileri atlayinca doktorda endiselendi yarin kontrole gidicem birkaç test yapcaklarmis duruma göre dogumu planlariz dedi bakalim beklemedeyiz 🤷
Inşallah benim de öyle olur. Aslında dikkat ediyorum ama ilk iki bebegim de erken ve zayıf doğdular.37 'de 2800 doğdu ikisi de.

Hayırlısıyla kucağına al canım sancın oluyor mu hala

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar