Soğan kürü uygulamasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Burcuburcu tarafından oluşturulan Soğan kürü uygulamasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 586 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Soğan kürü uygulamasi
Konbuyu başlatan Burcuburcu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuburcu

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhabalar kizlar aranizda soğan kürünü uygulayıp iyi sonuç alanlar oldu mu adet olamıyorum iki aydır pkos var bende pkos için veya adet düzenleyici olarak soğan kürünü kullanan oldu mu bir de hamilelik için de faydalı diyorlar soğan suyu içip hamile kalan var mı aramızda

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Herkese merhabalar kizlar aranizda soğan kürünü uygulayıp iyi sonuç alanlar oldu mu adet olamıyorum iki aydır pkos var bende pkos için veya adet düzenleyici olarak soğan kürünü kullanan oldu mu bir de hamilelik için de faydalı diyorlar soğan suyu içip hamile kalan var mı aramızda
Canim benim bildigim sogan suyu hamile bir bayanda düşüğe neden oluyor acikcasi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım merhaba Kayınvalidem hasta olmuyordu bir senedi soğan suyu içti öbürsü gün hasta oldu düşün yani hamilelik için bir bilgim yok

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım öncelikle geçmiş olsun benim evlendikten sonra yumurtalık kistim oluştu adetlerim çok ağrılı sancılı geçiyordu soğan kürü denedim aynı zamanda çocukta istiyordum kürü uyguladıktan sonra bir defa adet oldum doktora gittim rahmin temiz dedi doktora soğan kürü kullandım dedim o iyidir dedi sonrasında hamile kaldım darısı başına inşallah 🥰 kürü on beş gün boyunca sabah akşam aç karnına kullandım suyunu içtim ılık bir şekilde soğanı da yedim
Hamile değilim ama adet gelmiyor içtim bakalım nolcak

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Korunmuyorsan eğer soğan kürü kullanma hamilelik olunca düşüğe yol açar. Soğan kürü kullanırken adet olana kadar korunmaya devam et ertesi ay korunmayı bırak

Yumurta çatlatma için yapıldığını biliyorum hatta Saraçoğlu tarifi vardı ama yapıp faydasını gören var mı bilmiyorum. Yinede her bünyede aynı etkiyi göstermeyebilir bitkilersel tarifler masum gibi görünse de sorun cikarabilir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Deneyebilirsin bitkisel sonuçta herkeste aynı etkiyi yapmaz canım

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım öncelikle geçmiş olsun benim evlendikten sonra yumurtalık kistim oluştu adetlerim çok ağrılı sancılı geçiyordu soğan kürü denedim aynı zamanda çocukta istiyordum kürü uyguladıktan sonra bir defa adet oldum doktora gittim rahmin temiz dedi doktora soğan kürü kullandım dedim o iyidir dedi sonrasında hamile kaldım darısı başına inşallah 🥰 kürü on beş gün boyunca sabah akşam aç karnına kullandım suyunu içtim ılık bir şekilde soğanı da yedim
Adetimi getirdi dün sabah akşam içtim bugün de sabah içtim ve hemen söktü devam etsem mi adetim geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.