Soğan suyu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Soğan suyu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,831 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Soğan suyu
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zümree 👸

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canım hiç deneme bile sen doktorun be dediyse onu yap senin yapacagin ek olarak dua etmek herseyin bizelere veren allah allahim sana hayirili evlatlar nasip etsin olmayan herkese de💞💞💕💕
Aminn inşallah canım benim 🤲😘

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bende biliyorsunuz polikistik over var ağrı sızı adet gecikmesi vs yok.sogan suyu önerdi Cevredekiler.sogan suyunu nasıl yapacam yani ne zaman içmem lazım ve 15 gün içsem yeterli mi bu ay bebek denedik şimdi icmemeliyim değil mi
Bence yapma bir süre tedavi sürecini takip et canım

Kizlar bende biliyorsunuz polikistik over var ağrı sızı adet gecikmesi vs yok.sogan suyu önerdi Cevredekiler.sogan suyunu nasıl yapacam yani ne zaman içmem lazım ve 15 gün içsem yeterli mi bu ay bebek denedik şimdi icmemeliyim değil mi
Soğan suyu kürü yumurt çatlamasi yapıyor özellikle bitki uzmanları çocuğu olmayanlara tavsiye ediyor YouTube da videosu da var

Burcuburcu

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende de polikist over vardi adetim düzenliydi gecikme olmuyordu bende soğan suyu kullandim bende kistlerden çok iltihaba iyi gelmişti canim ben instagramda birgebenin günlüğü var orda ovulasyon testini kullaniyordum birde orda polikist over için masaj vardi onu yapiyordum şükür şuan hamileyim doğuracam artik rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün🤲🏻
Merhabalar polikistik over masajı nedir nasıl yapılıyor ben iki aydır adet olamıyorum çocuk istiyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaynana görünce elti vs olunca nasıl rahat olunur bilmiyorum
Kaynanam değil de bir eltim beni rencide etti insanların içinde senden sonra evlenenin çocuğu oldu sizin yok mu diyerek çok bozuldum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhabalar polikistik over masajı nedir nasıl yapılıyor ben iki aydır adet olamıyorum çocuk istiyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaynanam değil de bir eltim beni rencide etti insanların içinde senden sonra evlenenin çocuğu oldu sizin yok mu diyerek çok bozuldum
Kac yillik evlisin canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar