Sohbet bet muhabbet lak lak şak şak haydi buyrun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Sohbet bet muhabbet lak lak şak şak haydi buyrun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,177 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sohbet bet muhabbet lak lak şak şak haydi buyrun
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Canım mayısın 9 da tam 39 hafta oluyor ama ne zmn alırlar bilemem daha gün vermediler iki hafta sonra gideceğim belki o zamana belli olur
Bende 18 Mayıs'ta dogdumm öykü hanım boğa burcunu olucak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İkimizide ifşaladım 😂😂
Kız Merve gelmiş oyyy belir arkadaş aradı lafı bitmedi bir saat oldu buraya donemedim

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bende 18 Mayıs'ta dogdumm öykü hanım boğa burcunu olucak
Galiba canım benim daha gün vermediler sadece 39 denildi o kadar iki hafta sonra gidince gün verirler inşallah da bakalım ona göre herseyimizi ayarlarız ya bir şey soracağım burada beşik yok annemlerdekini eşim bugün çıkartmış bnm de evde minderli yatak vs onlardan da var puset fln ama burda yok bnde yattığım oda da tekli baza var onda yatrayım diyorum oğlum benimle yatıyor beşik alsam götürme işi sıkıntı ordan gelse o minderli yatak giderken götürmesi yine sıkıntı of kafam çok karışık

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Napayım misafir maratonunu atlattım biriciğimle sohbet ediyoruz @Asena.ase 😂 bende hamileyken haşlanmış tavuktan tiksinmiştim. Tavuğun her türlüsünü yiyordum ama haşlamayı görmeye tahammül edemiyordum
Masterchef merveee💞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Galiba canım benim daha gün vermediler sadece 39 denildi o kadar iki hafta sonra gidince gün verirler inşallah da bakalım ona göre herseyimizi ayarlarız ya bir şey soracağım burada beşik yok annemlerdekini eşim bugün çıkartmış bnm de evde minderli yatak vs onlardan da var puset fln ama burda yok bnde yattığım oda da tekli baza var onda yatrayım diyorum oğlum benimle yatıyor beşik alsam götürme işi sıkıntı ordan gelse o minderli yatak giderken götürmesi yine sıkıntı of kafam çok karışık
Pratik katlanan yumuşak bessiklere baksan

Tüm sayfalar yüklendi.