Sohbet bet muhabbet lak lak şak şak haydi buyrun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Sohbet bet muhabbet lak lak şak şak haydi buyrun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,173 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sohbet bet muhabbet lak lak şak şak haydi buyrun
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hiç sevmiyom çocuğuna dur demeyen bakmayan anneleri
PhotoGrid_Plus_1680994766822.jpgyanağına bak 🥺🥺

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canm oglum da devlette normal doğum oldu 6 saat yattım bir tek doğumhane de istediklerinde kıyafet ve kundak vs verdik tek onu giydirdiler öyle de geldik aynı senin gibi hiç bir şey lazım olmdi ki bende aynı ikinci sezeryan di özel hastahneydi bebeğim ameliyat fln olacak diye 2.5 gün kaldım ilk gün garanti ikinci günde çıkacaktım bebeğim orada diye kalabilirsin dediler onda da kıyafet istediler üçüncü günü hiç giydirilmeden geri geldi onlar hala oğluma hazırladığım çanta da ne kullanırım ne de birisine veririm öyle bakıp bakıp kaldırıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen cnm vAlla
Ay kıyamam sana canım yaa üzülme meleğin cennette seni bekliyor 😭

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ay kıyamam sana canım yaa üzülme meleğin cennette seni bekliyor 😭
İnşallah canım benim inşallah inşallah bu doğumum da o bebeğim gibi ağlayarak geçecek gibi sanki inşallah bunu sağ Salim kucağıma alırım canım benim Allah senden razı olsun senin yavrularına uzun güzel sağlıklı ömürler versin Rabbim ❤️

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım benim inşallah inşallah bu doğumum da o bebeğim gibi ağlayarak geçecek gibi sanki inşallah bunu sağ Salim kucağıma alırım canım benim Allah senden razı olsun senin yavrularına uzun güzel sağlıklı ömürler versin Rabbim ❤️
Canım kendine vesvese verir kötüyü çağırma iyi olacak her şey Allah'ın izniyle meleğini sağlıklı bir şekilde kucağına alacaksın inşallah canım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Canım kendine vesvese verir kötüyü çağırma iyi olacak her şey Allah'ın izniyle meleğini sağlıklı bir şekilde kucağına alacaksın inşallah canım
Teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim inşallah ya ❤️ çok sağol gerçekten ya insan bir kere yaşıyınca korkuyor ya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar