Sorum var Sohbet postu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Sohbet postu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 644 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sohbet postu
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

-Fatma-

Kayıtlı Üye
rank
Elhamdülillah iyiyiz can bacım sen nasılsın 🌹

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-08-01
Gebeliğinizin 26. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık taze sogan büyüklüğünde.
Nefes alıp verme hareketleri başlar ve amniyotik sıvı akciğerlerin içine girip çıkmaya başlar. erkek çocuklarda testisler iner. preeklampsi son haftalarda sorun olmasına rağmen bu haftadan itibaren dikkatli olmak gerekir. ani şişlik (ödem), baş ağrısı, görme bulanıklığı, geçici görme kaybı, üst karın bölgesinde ağrı ve hassasiyet preeklampsi bulgularındandır. uzun süreli yürüme, oturma, ayakta kalma sırt ağrılarını arttırır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 34 cm ağırlıgı 820gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
İyiyiz valla bende çocuklarla uğraşıyorum bunlar sayesinde erken dogurmasam iyidir valla stresten 😕
Ikinciye hamileyken bende öyle diyordum oğlanın peşine kosturmaktan erken dogurucam doğumum kolay olcak diyordum gerçekten çabuk doğurdum hahahaha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elhamdülillah iyiyiz can bacım sen nasılsın 🌹
Şükür bende iyim canisi hiç gözüküyorsun nerelerdesin sen

Biraz daha zamanı var çiçeğim kendini çok yorma
Aynen canım benim 🥰

Aynen canım benim 🥰
İyiyim canım idare eder ağrılarım var öyle sen napiyon naislsin
Geçmiş olsun canimm şükür iyim yürüyüşe çıkmıştık yeni geldim eve

Aynen canım benim 🥰
İyiyim canım idare eder ağrılarım var öyle sen napiyon naislsin
Ikinciye hamileyken bende öyle diyordum oğlanın peşine kosturmaktan erken dogurucam doğumum kolay olcak diyordum gerçekten çabuk doğurdum hahahaha

Aynen canım benim 🥰

Aynen canım benim 🥰

Pardon hiç gözükmüyorsun yazcaktim

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

Aynen canım benim 🥰

Aynen canım benim 🥰

Aynen canım benim 🥰

Pardon hiç gözükmüyorsun yazcaktim
Ay Allah korusun ablaa erken doğmasın Allah yazdıysa bozsun 🤲

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Sağolasın canımsın ❤️❤️
Sende canımsın balim

Ay Allah korusun ablaa erken doğmasın Allah yazdıysa bozsun 🤲
Canımsın gününde vaktinde gelsin inşallah balim

Kızıma aşı yaptırdık gündüz huysuz biraz onunla uğraşıyorum sen nasılsn napyosn cnm
Oy kıyamam ya benim oglanda perşembe ilk aşısını olcak merak ediyom nasıl geçicek şükür iyim eşimle Mario oynuyoz🤣

Son düzenleme:

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Nbr kızlar ne var ne yok
🥲Valla canım geceler gündüze gündüzler geceye karıstı Ege Kuşum diş çikariyor onu mu çıkarıyor benmi belli değil zombi bebek oldu toştisim. Ağzının içi nasıl sıcaksa buzdolabını açiyor ağzını. Uyuyamıyorda geçiş yapamıyor. Hepimizi ıssırmaya çalısıyor 😁sen npyn nasıl ameliyat iyileştimi üsütme ayağina hep olsun corabın

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
🥲Valla canım geceler gündüze gündüzler geceye karıstı Ege Kuşum diş çikariyor onu mu çıkarıyor benmi belli değil zombi bebek oldu toştisim. Ağzının içi nasıl sıcaksa buzdolabını açiyor ağzını. Uyuyamıyorda geçiş yapamıyor. Hepimizi ıssırmaya çalısıyor 😁sen npyn nasıl ameliyat iyileştimi üsütme ayağina hep olsun corabın
Ayyy kıyamam ya biran önce rahatlıkla çıkarır kuzum insallah bu diş olayı çok zorluyor bebekleri ya kolay değil onlar içinde şükür iyim . Canim ama bugün ev süpürdüm kötü oldum hemen ağrı girdi karnıma belime aynen çorapsiz gezmiyom cnm sen nasilsin

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy kıyamam ya biran önce rahatlıkla çıkarır kuzum insallah bu diş olayı çok zorluyor bebekleri ya kolay değil onlar içinde şükür iyim . Canim ama bugün ev süpürdüm kötü oldum hemen ağrı girdi karnıma belime aynen çorapsiz gezmiyom cnm sen nasilsin
Ev süpürürken kasılıp geriliyorsun ister istemez o yüzden olabilir kuvvet uyguluyorsun ya kendini zorlama eşine supurttur. Sen seni yormuyacak işleri hallet. Birde yere oturma mindersiz. Çocuklar çoktan uyudu bende kafa dinleyin diye diye bu saattı ettim. Gidip erken yatıp dinlenseene demi. 😁 Ama insan kafa dinlemek istiyor ne kadar yorgun olsanda

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ev süpürürken kasılıp geriliyorsun ister istemez o yüzden olabilir kuvvet uyguluyorsun ya kendini zorlama eşine supurttur. Sen seni yormuyacak işleri hallet. Birde yere oturma mindersiz. Çocuklar çoktan uyudu bende kafa dinleyin diye diye bu saattı ettim. Gidip erken yatıp dinlenseene demi. 😁 Ama insan kafa dinlemek istiyor ne kadar yorgun olsanda
Aynen ya aslında çocuklar uyuyunca bizimde hemen uyumamız lazım dinlenmek için ama uyuyamıyoruz bende öyleyim 🤣🤣Aynen cnm eşime yaptircam bidakine

Tüm sayfalar yüklendi.