"SOHBET POSTU😘😘🤣❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"SOHBET POSTU😘😘🤣❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,849 kez görüntülenmiş, 98 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı \"SOHBET POSTU😘😘🤣❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Napiyorsunuz Nasılsınız Çoçuklar Nasıllar Hamisler Gebelik Nasıl Gidiyor Akşama Ne Yemek Yapacaksınız Sohbet Etmeyi Özledim Hepinizle😘😘🥰❤️
Akşama canım aşırı derecede tavuklu pilav üstüne ketçap Oyy yanına ayran 😂😂 evet menü bu banane 😂😂. Şuan elimde mendil oturuyorum gözlerimden yaşlar akıyor kız fena nezleyim . Kayra desen babasının peşinde ordan oraya ordan oraya koşturuyor 😂😂

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İyiyim canım sen nasılsın evde oturuyoruz çoluk çocuk eşim de burada oturuyoruz kış günü ne örelim
Allah iyilik versin kuzum bende oturuyorum oğlumu uyuttum babası gelecek gormeye😏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akşama canım aşırı derecede tavuklu pilav üstüne ketçap Oyy yanına ayran 😂😂 evet menü bu banane 😂😂. Şuan elimde mendil oturuyorum gözlerimden yaşlar akıyor kız fena nezleyim . Kayra desen babasının peşinde ordan oraya ordan oraya koşturuyor 😂😂
Geçmiş olsun kuzum Ohhh menu vallaha afiyet bal olsun🤣🤣😘🥰

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Napiyorsunuz Nasılsınız Çoçuklar Nasıllar Hamisler Gebelik Nasıl Gidiyor Akşama Ne Yemek Yapacaksınız Sohbet Etmeyi Özledim Hepinizle😘😘🥰❤️
Bende kızımı uyutdum uzanyorum öyle hamilelik nasıl geçtiğini hiç anlamiyorum valla hulyam kosturmaktan sen nasılsın umut nasıl cnm akşama ne yemek yapicagimi daha düşünmedim🤣

Bak şimdi benimde canım çekti kalktım yapicam birazdan🤣geçmiş olsun cnm

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Bende kızımı uyutdum uzanyorum öyle hamilelik nasıl geçtiğini hiç anlamiyorum valla hulyam kosturmaktan sen nasılsın umut nasıl cnm akşama ne yemek yapicagimi daha düşünmedim🤣

Bak şimdi benimde canım çekti kalktım yapicam birazdan🤣geçmiş olsun cnm
İnsallah hep guzel geçer kuzum bende oğlumu sonunda uyuttum oturabildim kuzum hiç durmuyor sürekli dönüyor sırt üstü 🤣🤣

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Buyuyo annesi daha çok yaramazlık yapicak benim kızımda uyku düzeni hiç yok son 1 aydır ya napcan hiç bilmiyorum gece 3 4 uyuyoruz gündüz 12 de kalkıyoruz 🤣
Ahaha kuzum yaramaz bunlar ya iyiki varlar Allah'ım sağlık sihat verein inşallah tüm evlatlarımıza 🤲❤️

Tüm sayfalar yüklendi.