Sohbet soru cevap 😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Sohbet soru cevap 😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,220 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sohbet soru cevap 😇
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Gülperi

Kayıtlı Üye
rank
Ooo güzel bir çocukluk yaşadıysan ben olsam bende değiştirmek isterdim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ooo güzel bir çocukluk yaşadıysan ben olsam bende değiştirmek isterdim 😅😅😍
Valla çok güzeldi değiştirmek isterdim

Ooo güzel bir çocukluk yaşadıysan ben olsam bende değiştirmek isterdim 😅😅😍
Valla çok güzeldi değiştirmek isterdim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Az önce İnternette bir videoya denk geldim kızlar soruyu sizede sorayım biraz duygulanıyor insan ama cevapları alalım 😊😊🙏

Bir sabah uyandığında kapın çalsa gelen çocukluğunuz olsa ona ne söylemek isterdin?

İlk ben cevap vereyim 😅
Kalbin çok kırık biliyorum ama üzüldüğün günler geride kalacak derdim 🥺😇
Hımm.. Diyecek çok şey var 😂 😂 öncelikle senin kafana tüküreyim haha yok şaka 😂😂
Hayır demeyi öğren.
Haddinden fazla değer verme.
Çift anadal yapma çünkü sende o düzen ve azim yok 😂
2 kere düşün bir daha bu yaşta olmayacağım fikrini kafandan çıkar lütfen
Lütfen tıp fakültesine kaydını yaptır annenle inatlaşma bir daha o puanı yapamayacaksın
Almanca öğrenip unutma o yüzden 3 tane babalar gibi iş kaçıracaksın 😂
Hislerine güvenmeyi öğren onlar çok kuvvetli
Veee en önemlisi
Hayatında ki eksiklikleri ve kırgınlıklarını babana yükleme hiç birisi onun seni terk etmesiyle alakalı değil hepsi senin kendi tercihlerindi..

Hımm.. Diyecek çok şey var 😂 😂 öncelikle senin kafana tüküreyim haha yok şaka 😂😂
Hayır demeyi öğren.
Lütfen tıp fakültesine kaydını yaptır annenle inatlaşma bir daha o puanı yapamayacaksın
Veee en önemlisi
Hayatında ki eksiklikleri ve kırgınlıklarını babana yükleme hiç birisi onun seni terk etmesiyle alakalı değil hepsi senin kendi tercihlerindi..
Heh bir de serhatın 14.8.2014 tarihinde yalovaya gitmesine engel ol

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Az önce İnternette bir videoya denk geldim kızlar soruyu sizede sorayım biraz duygulanıyor insan ama cevapları alalım 😊😊🙏

Bir sabah uyandığında kapın çalsa gelen çocukluğunuz olsa ona ne söylemek isterdin?

İlk ben cevap vereyim 😅
Ne söylesem az kalır yaşayamadığım çocukluğum için bol özür dilerim derdim galşba ne ara büyüdüm ne ara anne oldum da seni yaşayamadım derdim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ne söylesem az kalır yaşayamadığım çocukluğum için bol özür dilerim derdim galşba ne ara büyüdüm ne ara anne oldum da seni yaşayamadım derdim
Yaaa 🤲🤲🤲 ne güzel söyledinn

Hayır demeyi öğren.
Veee en önemlisi

Heh bir de serhatın 14.8.2014 tarihinde yalovaya gitmesine engel ol
Kız ne yaptın insan küçüklüğünü görünce bri iki kelime eder ne bileyim sarılır ağlar falanda sende maddi ve ekonomik açıdan ne varsa at yarışı gibi tüyo verdin 😅😅😅😅😅
.
Bizde o zaman dolar ve euro satın al sakla diyelim bari 😄😄😄

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa 🤲🤲🤲 ne güzel söyledinn

Kız ne yaptın insan küçüklüğünü görünce bri iki kelime eder ne bileyim sarılır ağlar falanda sende maddi ve ekonomik açıdan ne varsa at yarışı gibi tüyo verdin 😅😅😅😅😅
.
Bizde o zaman dolar ve euro satın al sakla diyelim bari 😄😄😄
Biraz sıkı davranması gerekir ama çocukluğumun çok gevşek büyüdüm 😂

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank

İlk ben cevap vereyim 😅
İleride karşına çıkan insanlara kendinden daha fazla ödün verip kimsenin seni düşünmesine izin verme derdim 😔

Mlkmlk

Guest
rank
Bende ona sımsıkı sarılıp sen çok değerlisin kendinden fazla kimseye değer verme :) Asla korkak olma :) Sen istediğin herşeyi başarabiliyorsun .. Fazlasını bile yapabilirsin . Başkalarının senin hayatının kumandası olmasına izin verme yoksa seni kisarlar ..Hayallerin yarım kalır derdim . Ve daha bir sürü şey ...

Kaderkader

Kayıtlı Üye
rank
Öyle tabiki canım hayat maalesef herkese eşit olmuyor önce cefasını çekiyoruz sonra sefasını nasip ediyor evlat bize bu dünyada verilmiş en büyük armağan en büyük hediye en güzel şansımız pişmanlıklar ne kadar çok olsada geriye dönüp baktığımızda iyiki bu yoldan devam etmişiz diyoruz çünkü yolun sonunda bekleyenler kıymetli 🤲🤲💞

Hayat mücadelesi değil mi küçücük yaşımızda nasıl karşı koymaya çalışmısız güçlü durmaya çalışmısız 🤲
Sadece çocuklarım için iyiki tutunmusum diyorum ama diğer türlü keşke hiç gelmeseydim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Biraz sıkı davranması gerekir ama çocukluğumun çok gevşek büyüdüm 😂
Sende biraz inat hissettim hayatta yapmaz gibi 😅😅😅

Bende ona sımsıkı sarılıp sen çok değerlisin kendinden fazla kimseye değer verme :) Asla korkak olma :) Sen istediğin herşeyi başarabiliyorsun .. Fazlasını bile yapabilirsin . Başkalarının senin hayatının kumandası olmasına izin verme yoksa seni kisarlar ..Hayallerin yarım kalır derdim . Ve daha bir sürü şey ...
Söylenecek ne çok şey var değil mi 😊

İleride karşına çıkan insanlara kendinden daha fazla ödün verip kimsenin seni düşünmesine izin verme derdim 😔
Ne geliyorsa başımıza bu iyi niyetten geliyor yani 26 yaşına geldim hala aynıyım

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank

İlk ben cevap vereyim 😅
Yanlış zamanda doğmuşsun derim 😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar