Sohbet soru cevap 😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Sohbet soru cevap 😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,212 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sohbet soru cevap 😇
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Sende biraz inat hissettim hayatta yapmaz gibi 😅😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Söylenecek ne çok şey var değil mi 😊

Ne geliyorsa başımıza bu iyi niyetten geliyor yani 26 yaşına geldim hala aynıyım
Aynen canım etrafım hep nasıl olduklarını yüzlerine vurmadığım için kendini bişey zannedip üstüne birde çok iyi olduklarını zanneden insanlarla doldu bu yüzden kimse kırılmasın kötü olunmasın diye sustuk sustuk bi halt zannedip bizden iyi olduklarını zannediyorlar hep. Bazen ağız dolusu konuşup kökten çözüm gerekiyor belkide yapabilsek 🤷😔🤦🏻‍♀️

...

Moderator
Mod
rank
Az önce İnternette bir videoya denk geldim kızlar soruyu sizede sorayım biraz duygulanıyor insan ama cevapları alalım 😊😊🙏

Bir sabah uyandığında kapın çalsa gelen çocukluğunuz olsa ona ne söylemek isterdin?

İlk ben cevap vereyim 😅
Kalbin çok kırık biliyorum ama üzüldüğün günler geride kalacak derdim 🥺😇
Ben ona babamla bol bol güzel vakit geçir.Çünkü artık yok.Özlemi var derdim.😭😭😭

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Az önce İnternette bir videoya denk geldim kızlar soruyu sizede sorayım biraz duygulanıyor insan ama cevapları alalım 😊😊🙏

Bir sabah uyandığında kapın çalsa gelen çocukluğunuz olsa ona ne söylemek isterdin?

İlk ben cevap vereyim 😅
Sakın evlenme okumaya devam et derdim he bide dolar yap altın yap at kenara bitcoin al kalsın kenarda ilerde değerlenecek derdim 🤣🤣

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank

İlk ben cevap vereyim 😅
Men dunyaya goz acandan boyuk oldum zaten hic cocuk olmadim iyikide olmamieim hayatin ne oldugunu kucuk yawlardan oyrendim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Men dunyaya goz acandan boyuk oldum zaten hic cocuk olmadim iyikide olmamieim hayatin ne oldugunu kucuk yawlardan oyrendim
Ama daha iyi oldu değil mi hayatla erkenden yüzleşmek

Sakın evlenme okumaya devam et derdim he bide dolar yap altın yap at kenara bitcoin al kalsın kenarda ilerde değerlenecek derdim 🤣🤣
Dolar ve euro benimde kafama yattı 😅😅😅

Ben ona babamla bol bol güzel vakit geçir.Çünkü artık yok.Özlemi var derdim.😭😭😭
Canım mekanı cennet olsun Rabbim size sabır versin 🤲🤲🤲😔

Aynen canım etrafım hep nasıl olduklarını yüzlerine vurmadığım için kendini bişey zannedip üstüne birde çok iyi olduklarını zanneden insanlarla doldu bu yüzden kimse kırılmasın kötü olunmasın diye sustuk sustuk bi halt zannedip bizden iyi olduklarını zannediyorlar hep. Bazen ağız dolusu konuşup kökten çözüm gerekiyor belkide yapabilsek 🤷😔🤦🏻‍♀️
Haklısın ben bir kaç sene önce herkese ağzının payının verip memleketimden ayrıldım herkes değeri kadar yanımda olsun dedim bir tane arkadaşım dostum yokmuş meğer eşimin tarafını saymıyorum bile hepsine mesafe koydum yalnız kaldım ama böylesi daha iyi kendi akrabalarım da dahil kimse ile konuşmuyorum

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Ama daha iyi oldu değil mi hayatla erkenden yüzleşmek

Canım mekanı cennet olsun Rabbim size sabır versin 🤲🤲🤲😔

Haklısın ben bir kaç sene önce herkese ağzının payının verip memleketimden ayrıldım herkes değeri kadar yanımda olsun dedim bir tane arkadaşım dostum yokmuş meğer eşimin tarafını saymıyorum bile hepsine mesafe koydum yalnız kaldım ama böylesi daha iyi kendi akrabalarım da dahil kimse ile konuşmuyorum
Evet canim aynen oyle

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank

İlk ben cevap vereyim 😅
Kapıya çocukluğum gelse hakkını helal et gençliğini yaşayamadın küçük yaşta yıprandın derdim yada gitme gel yeniden başlayalım ay keşke yeniden cocuk olsam tek en büyük yaramız o dizimizde ki yaramız olsa

Tüm sayfalar yüklendi.