Sorum var Şohbet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Şohbet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 574 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Şohbet
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
En iyisini yapmışsın canım ben bilemedim herşey toz pembe geliyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla iyi demişsin kuzum 😅 koca tarafı rahatsız etmeye bayılıyor zaten ama biz hiç öyle değiliz Bi yere oturmaya bile binde bir gideriz gidince düşünürüz haber veririz diken üstünde gibi otururuz lavaboya giderken bile söyleriz ki yanlış anlaşılmasın ama bunlar kendi evleri gibi rahat mutfağa giderler araştırırlar dolabı açarlar ne bilim diğer odalara girerler bunu sadece yeğenleri için demiyorum çoğu böyle yani akrabalarının
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla iyi demişsin kuzum 😅 koca tarafı rahatsız etmeye bayılıyor zaten ama biz hiç öyle değiliz Bi yere oturmaya bile binde bir gideriz gidince düşünürüz haber veririz diken üstünde gibi otururuz lavaboya giderken bile söyleriz ki yanlış anlaşılmasın ama bunlar kendi evleri gibi rahat mutfağa giderler araştırırlar dolabı açarlar ne bilim diğer odalara girerler bunu sadece yeğenleri için demiyorum çoğu böyle yani akrabalarının

Aynen öyle canım ya benim evimde benden rahatlar onlar ev sahibi ben misafirim gibi 😄
Oh ne ala memleket
Vallahi rahatlarmiş baya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar