Sohbet 🫶

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Beyza🌸🌸 tarafından oluşturulan Sohbet 🫶 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 900 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sohbet 🫶
Konbuyu başlatan Beyza🌸🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
İyiyim canım teşekkür ederim iyiliğin daim olsun benden prenses i Yeni uyuttumm kafamı yastığa koyduğum gibi giderim 😅
Bende daha Yeni uyuttumm canım saç telime kadar yorgunum uyucam inşallah 😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canları sağ olsun da 😅 gerisi önemli değil

Canları sağ olsun da 😅 gerisi önemli değil
Ah ahh yorgunlugunu ne güzel tarif etmişsin bazen öyle oluyor. Bende de biri 6 yaşında biri 6 aylık iki cimcime var😅😅 her gece bayılarak uyuyorum resmen

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Ah ahh yorgunlugunu ne güzel tarif etmişsin bazen öyle oluyor. Bende de biri 6 yaşında biri 6 aylık iki cimcime var😅😅 her gece bayılarak uyuyorum resmen
Kız bazen uyandığımda fark ediyorum valla ağzım açık uyumuşum ağzım ağrıyo😅😅😅 Allah bağışlasın cnm

Yok cnm hastada degil
Aman hasta olmasınlar 🫶

Ahahahaha bende tam olaeak öyle olmuş karnımı doyurup direk uyumuşum 😂😂
Bizim minik hasta mahvetti beni acaba ne zaman uyucam 😁

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız bazen uyandığımda fark ediyorum valla ağzım açık uyumuşum ağzım ağrıyo😅😅😅 Allah bağışlasın cnm

Aman hasta olmasınlar 🫶

Ya neyi var kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım dış çıkarmaya devam ediyor sabah Zar zor yemek yedirdm kustu 😔 ağrı kesici verdim çok ağlıyodu şimdi uyuttum inşallah güzelce uyur dinlenirz
Oyy kurban olurum ya diş çok zor valla bizim kayra 8 tane çıkardı resmen peşpeşe ömrümden ömür gitti sanada Allah yardım etsin kuzum kaç tane dişi var miniğin

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Oyy kurban olurum ya diş çok zor valla bizim kayra 8 tane çıkardı resmen peşpeşe ömrümden ömür gitti sanada Allah yardım etsin kuzum kaç tane dişi var miniğin
Teşekkür ederim canım 😘 5 tane dişimiz çıktı kuzum bazı yerlerde yarmiş damağını sana da Rabb'im yardım etsin bebişlere kıyamıyorum da anneler de perişan oluyo😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Teşekkür ederim canım 😘 5 tane dişimiz çıktı kuzum bazı yerlerde yarmiş damağını sana da Rabb'im yardım etsin bebişlere kıyamıyorum da anneler de perişan oluyo😂
Ay sorma kuzum sorma maşallah kız . Diş ağrısına ben zor dayanıyorum bu minikler komple damak yarmasından tutta yeniden büyümesine kadar çekiyor bu ağrıyo rabbim onlarada güç versin inşallah 🤲🏻

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Ay sorma kuzum sorma maşallah kız . Diş ağrısına ben zor dayanıyorum bu minikler komple damak yarmasından tutta yeniden büyümesine kadar çekiyor bu ağrıyo rabbim onlarada güç versin inşallah 🤲🏻
Aslında sandığımız kadar acı vermiyormuş dış çıkartma dönemi bebeklerin ilk acısı olduğu için çok huysuz oluyolarmis dış çıkardıkca da alisiyolarmış daha sakin davranyolarmış ilk dişlerine göre

Amin Rabb'im acı hissettirmesin her konuda bütün meleklere 🫶

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aslında sandığımız kadar acı vermiyormuş dış çıkartma dönemi bebeklerin ilk acısı olduğu için çok huysuz oluyolarmis dış çıkardıkca da alisiyolarmış daha sakin davranyolarmış ilk dişlerine göre

Amin Rabb'im acı hissettirmesin her konuda bütün meleklere 🫶
Yaa bunu ilk kez duydum kız 😍.

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank

Aman hasta olmasınlar 🫶

Rabbim kolaylık versin canım 😅🤲🏻 Amin canım Allah cümlemizinkini bağışlasın 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar