Sorum var Sohbet ☺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Sohbet ☺ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 755 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sohbet ☺
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Evet kızlarr biraz uygulamaya değişik sorular katalım😊
Hayatınızda değiştirmek istediğiniz ve en çok pişman olduğunuz şey nedir☺
En çok.degistirmek istediğim şey bu hayatta hep başkaları ne dicek diye yaşamaktansa kendi bildiğim gbi yaşamak isterdim hayata karşı daha korkusuz olmak isterdim birde bu kdar iyi niyetli saf olmak istemezdim 😀

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ev alacaktım bütün maaşım gidecek diye almadım halbuki alaydım kredi taksidim ayda 2 bin lira olacaktı 🤦🏻‍♀️ Şimdi alması hayal oldu 🥹 dolar da 1,75di salak gibi türk lirasında tuttum düğünde ona buna harcadım bileydim nikah kıyar o parayı dolara yatırırdım ben İzmirliyim eşim Zonguldaklı düğün Eskişehir’de oldu zaten yakın akraba dışında bi arkadaşlar geldi az kişiydik boşa masraf ettik 😂

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Dolar ya da ev almamak
Ahahahaha,😅😅😅en mantıklı cevap valla🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eltimle çocukluk arkadasiyiz en çok onunla arkadaş olduguma pişmanım
Aaa özel değilse neden canım normalde arkadaş olan eltiler iyi anlaşır genelde 😊

Aaa özel değilse neden canım normalde arkadaş olan eltiler iyi anlaşır genelde 😊
Hayatımda değiştirmek istediğim tek şey kendim, pişman olduğum şeyde geçmişim o zmn yaptığım o iki büyük hatayı yapmamak
Her şeyde vardır bir hayır canım bazı şeyleri yaşamadan anlayamıyoruz malesef

Hayatımda değiştirmek istediğim tek şey kendim, pişman olduğum şeyde geçmişim o zmn yaptığım o iki büyük hatayı yapmamak
En çok.degistirmek istediğim şey bu hayatta hep başkaları ne dicek diye yaşamaktansa kendi bildiğim gbi yaşamak isterdim hayata karşı daha korkusuz olmak isterdim birde bu kdar iyi niyetli saf olmak istemezdim 😀
Şu elalemin ağzı torba değilki büzesin boşver sanki kendileri dört dörtlük canım boşver hayat senin hayatın dilediğin gibi yaşa😇😇

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ev alacaktım bütün maaşım gidecek diye almadım halbuki alaydım kredi taksidim ayda 2 bin lira olacaktı 🤦🏻‍♀️ Şimdi alması hayal oldu 🥹 dolar da 1,75di salak gibi türk lirasında tuttum düğünde ona buna harcadım bileydim nikah kıyar o parayı dolara yatırırdım ben İzmirliyim eşim Zonguldaklı düğün Eskişehir’de oldu zaten yakın akraba dışında bi arkadaşlar geldi az kişiydik boşa masraf ettik 😂
Ay canım keşke düğün diye bişey olmasaydı. Sade bir nikah , düğünde onca masraf yapıyoruz el alemi rahat ettirmek kimse bişey demesin diye binlerce lira harcarız ve sadece tek bir gün için , ondan sonra yıllarca o borcu öde , ben düğüne karşıyım ama eşim ille de yapalım diye ısrar etti bizde çok masraf yaptık, herşey nasip canım insanlar doların böyle uçacağını bilseydi herkes dolar alır binlerce lira yatırım yaparlardı ev araba arsa ne desen alırdı ama kimse bilemez di 😁 biz geçen sene evimizi 180 bin TL ye aldık bu sene evimizin değeri 980 bin TL olmuş geçen sene almasaydik bu sene rüya olurdu valla

Ahahahaha,😅😅😅en mantıklı cevap valla🙂

Şu elalemin ağzı torba değilki büzesin boşver sanki kendileri dört dörtlük canım boşver hayat senin hayatın dilediğin gibi yaşa😇😇
Aynn öyle canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım keşke düğün diye bişey olmasaydı. Sade bir nikah , düğünde onca masraf yapıyoruz el alemi rahat ettirmek kimse bişey demesin diye binlerce lira harcarız ve sadece tek bir gün için , ondan sonra yıllarca o borcu öde , ben düğüne karşıyım ama eşim ille de yapalım diye ısrar etti bizde çok masraf yaptık, herşey nasip canım insanlar doların böyle uçacağını bilseydi herkes dolar alır binlerce lira yatırım yaparlardı ev araba arsa ne desen alırdı ama kimse bilemez di 😁 biz geçen sene evimizi 180 bin TL ye aldık bu sene evimizin değeri 980 bin TL olmuş geçen sene almasaydik bu sene rüya olurdu valla

Aynn öyle canım
Ay saçma sapan bir şey bence de düğün ya kuaföre gittik dünyanın parasını aldı kuzenimin görümcemin bi de en iyi arkadaşımın saçını gitmiş aynı yapmış 🤦🏻‍♀️ kendim için resim gösterdim onunla yaptığının alakası yoktu 🤷🏻‍♀️ bi de üstüne beni dükkana kitledi de utanmadan bahşiş aldı eşimden, geç kalacağız diye bir şey de diyemedik köşe kapmaca oynadı görümcemle kankim düğün boyunca 😅 ben de nikah istedim ama babam dul kadın mısın da düğünsüz gidicen dedi ısrar etti yoksa benim de hevesim yoktu hiç

Tüm sayfalar yüklendi.