Sohbet 🙌

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Sohbet 🙌 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,609 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sohbet 🙌
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız ayy uykum gelmedi dedim bir sohbet postu acayimda sohbet edelim
@Hülya12 @Miniğimin Annesi 👶🌸 @demdem @Alyaa🌷🌷 @ÖzLemce33 @❤️Şeyma❤️ @Mariya🌼 @Sona İlyas❤️ @Baharrr @azram cankizim @Kayra'nın Annesi 👼🏼 unuttuklarımda var kızlar kusura bakmayın hepinizi bekliyorum adı olmayanlar da unuttum ya
Tıkınıyodum🤭🤭Bi acıkma geldi varya anlatamam😁😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sesinde sıkıntı yok dediler gamzem canını nasıl yaktılar 😪😪🥺 emtubasyonda çok kaldığı için böyle dedi zamanla açılacak sesi dediler
Ayy canm soracaktım unuttum nasıl oldu umut iyidir inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız ayy uykum gelmedi dedim bir sohbet postu acayimda sohbet edelim
@Hülya12 @Miniğimin Annesi 👶🌸 @demdem @Alyaa🌷🌷 @ÖzLemce33 @❤️Şeyma❤️ @Mariya🌼 @Sona İlyas❤️ @Baharrr @azram cankizim @Kayra'nın Annesi 👼🏼 unuttuklarımda var kızlar kusura bakmayın hepinizi bekliyorum adı olmayanlar da unuttum ya
İyiyiz canım benim bende uzanmışım öyle sen ne yapıyorsun nasılsın, kız posto görmedim hiç dün gece iki de uydum canım o kadar sıkkın di baktım uygulamada bişey yok geri çıktım bende

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Afiyet olsun

Niye kız ne oldu🤣
Kız ağrıdan uyuysmadım sabaha kadar titredin resmen eşim işe gştmedi kayraya bsktı şükür biraz uyymuşum ama yok ölüyorum ağrıdan

Ne güzel herkes uyanıkmis o saatte,ama ben uyuyor muydum ne yapıyordum hatırlamıyorum bile, çocuklarla uğraşmaktan valla öldün bittim,😔😔

Kız ağrıdan uyuysmadım sabaha kadar titredin resmen eşim işe gştmedi kayraya bsktı şükür biraz uyymuşum ama yok ölüyorum ağrıdan
Ne ağrısı kz beyin var hayırdır

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ne güzel herkes uyanıkmis o saatte,ama ben uyuyor muydum ne yapıyordum hatırlamıyorum bile, çocuklarla uğraşmaktan valla öldün bittim,😔😔

Ne ağrısı kz beyin var hayırdır
Dün tetanoz vuruldum ama mahvettti bsni sbaaha kadar baş ağrısı kol mide ağrısı🥺🥺ğstüne titreme ayy neler çektim gsce sabaha karşı uyumuşım 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar