Sohbet 🙌

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Sohbet 🙌 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,493 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Sohbet 🙌
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Çok sağol kuzum sen nasılsın ne var ne yok ilyas ve şeyma nasıl
İlyas ve Şeyma maşallah lari var iyiler çok şükür,ama beni çok çok coook yoruyorlar.caresizlikten oturup ağladıgim çok oluyor. İşler güçler bitmiyor ne zaman vitti desem başka bişey çıkıyor, iş yoksada çocuklar müsade etmiyor dinlenmeme uyumama.😒 Hatta bugün çok uğraştım gündüz biraz uyuyim çok yorgun ve uykusuzdum, malûm 2 gündü çok yoruluyordum ,ama maalesef uyutmadilar,😒😒 bende uyuyamadım diye oturup ağladım,🤦 bu halime gülünür mü aglanir mı bilmiyorum ama.. düşün halimi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İlyas ve Şeyma maşallah lari var iyiler çok şükür,ama beni çok çok coook yoruyorlar.caresizlikten oturup ağladıgim çok oluyor. İşler güçler bitmiyor ne zaman vitti desem başka bişey çıkıyor, iş yoksada çocuklar müsade etmiyor dinlenmeme uyumama.😒 Hatta bugün çok uğraştım gündüz biraz uyuyim çok yorgun ve uykusuzdum, malûm 2 gündü çok yoruluyordum ,ama maalesef uyutmadilar,😒😒 bende uyuyamadım diye oturup ağladım,🤦 bu halime gülünür mü aglanir mı bilmiyorum ama.. düşün halimi
Ya kuzum senin durumunda zor valla sabah ben ölüyprum sandım da eşim sağolsun işten izin alıp durdu yoksa harbiden ağrıdan ve uykusuzluktan geberirdim 😂😂. Eşin izin günü olmuyor mu kuzum o günler biraz dinlensen

İşte bak beni güldürdün bu konuda🤣🤣 sanki çok sabırlı bı insan da izin günü olsa çocuklara bakcakda ben dinlencem yok cnm eşim o kadar sabırlı bı insan değil çocuklara karşı. Yani bu yazdığımı görse kızar belki 🤣🤣, çünkü çocuklara Allah var bakıyor bazen ama genelde hep kavga ederler 🤣 yani çocuklarım çocuk babaları onlardan çocuk.bazen mutfağa kadar giderim kavgalarını bağışlarını duyar geri dönerim 🤣🤣🤣 ay hatırladıkça kahkaha atıyorum o hallerine 🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İşte bak beni güldürdün bu konuda🤣🤣 sanki çok sabırlı bı insan da izin günü olsa çocuklara bakcakda ben dinlencem yok cnm eşim o kadar sabırlı bı insan değil çocuklara karşı. Yani bu yazdığımı görse kızar belki 🤣🤣, çünkü çocuklara Allah var bakıyor bazen ama genelde hep kavga ederler 🤣 yani çocuklarım çocuk babaları onlardan çocuk.bazen mutfağa kadar giderim kavgalarını bağışlarını duyar geri dönerim 🤣🤣🤣 ay hatırladıkça kahkaha atıyorum o hallerine 🤣🤣
Ahahaha sen anlatınxa bende güldüm valla ne diyim 😂😂

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ahh bu erkekler, bizim evde de en cocuk olan kisi babasi 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar