Sol bel ve kalcada ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve5q6 gümüş tarafından oluşturulan Sol bel ve kalcada ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 776 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sol bel ve kalcada ağrı
Konbuyu başlatan Merve5q6 gümüş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliqimin başından beri benimde sade sol kalcam ayak bileqime kadar aqrıyıp sızlıyo. Topalliyrm resmen doktra sordm maqnezyum yazdi qeciyo tekrar oluyo anlamdm bnde 24+3luk qebeyim cinsiyetiniz kız mı acaba sizin
bende 23 haftalık gebeyim biraz fazla yorulsam hemen sağ kalçam sancıyor
ve gezemiyorum magnezyumdan midem bulandığı için içmek istemiyorum 🙃🙃

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Ben 35 haftalığım 19.haftadan beri sol kalçamda ve belimde inanılmaz ağrı var bir ara topallayarak yürüyordum fizik tedaviye de gittim siyatik veya fitik olabilir şu an birşey yapamayız dedi masaj önerdi farmasinin at kestanesi kremiyle masaj yapıyorum ağır iş yapmıyorum egilip kalkarken dikkat ediyorum yatarken mutlaka bacak arama yastık koyup belimin rahat ettiği şekilde yatıyorum ancak öyle hafiflettimn sizde deneyin kızlar

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Ben 35 haftalığım 19.haftadan beri sol kalçamda ve belimde inanılmaz ağrı var bir ara topallayarak yürüyordum fizik tedaviye de gittim siyatik veya fitik olabilir şu an birşey yapamayız dedi masaj önerdi farmasinin at kestanesi kremiyle masaj yapıyorum ağır iş yapmıyorum egilip kalkarken dikkat ediyorum yatarken mutlaka bacak arama yastık koyup belimin rahat ettiği şekilde yatıyorum ancak öyle hafiflettimn sizde deneyin kızlar
Farmasi krem zararlı değil mi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar dun aksam belim sanciyordu simdi de sol kalcam ve belim agriyor 34+1 gunluk olduk neden olur bu agri basina gelen varmı?
34+6 haftaligim bende benimde aynı ağrılarım var magnezyum kullandim ama yinede fayda etmedi gece yatarken tutuluyor heryerim 4 yastıkla yatar hale geldim sağlıkla çıkaralım şu bebisleri rahat bir nefes alicaz inşallah 🙏🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.