Sol bel ve kalcada ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Merve5q6 gümüş tarafından oluşturulan Sol bel ve kalcada ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 219 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sorum Var
Konu Başlığı Sol bel ve kalcada ağrı
Konbuyu başlatan Merve5q6 gümüş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alaz

Sedoş

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliqimin başından beri benimde sade sol kalcam ayak bileqime kadar aqrıyıp sızlıyo. Topalliyrm resmen doktra sordm maqnezyum yazdi qeciyo tekrar oluyo anlamdm bnde 24+3luk qebeyim cinsiyetiniz kız mı acaba sizin

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-11-20
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

asenaa

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliqimin başından beri benimde sade sol kalcam ayak bileqime kadar aqrıyıp sızlıyo. Topalliyrm resmen doktra sordm maqnezyum yazdi qeciyo tekrar oluyo anlamdm bnde 24+3luk qebeyim cinsiyetiniz kız mı acaba sizin
bende 23 haftalık gebeyim biraz fazla yorulsam hemen sağ kalçam sancıyor
ve gezemiyorum magnezyumdan midem bulandığı için içmek istemiyorum 🙃🙃

Sedoş

Kayıtlı Üye
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2021-11-20
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
L

Leyla Mukyan

Guest
Bende 23 haftalik geleyim bendede sl bacak ve kalçada kramp şeklinde ağrı var magnezyum almıyorum bi kac günden beri ondan diye düşünüyorum benimde kızım olacak

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Ben 35 haftalığım 19.haftadan beri sol kalçamda ve belimde inanılmaz ağrı var bir ara topallayarak yürüyordum fizik tedaviye de gittim siyatik veya fitik olabilir şu an birşey yapamayız dedi masaj önerdi farmasinin at kestanesi kremiyle masaj yapıyorum ağır iş yapmıyorum egilip kalkarken dikkat ediyorum yatarken mutlaka bacak arama yastık koyup belimin rahat ettiği şekilde yatıyorum ancak öyle hafiflettimn sizde deneyin kızlar

Tüm sayfalar yüklendi.