Sorum var Sol goguste agri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senemt tarafından oluşturulan Sol goguste agri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 729 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sol goguste agri
Konbuyu başlatan Senemt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
G
Evet gogusum sert ve agriyor peki nasil acilcak o kanallar hep agrimi yapicak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dun aksam cok usumustum battaniyeyi falan kafama kadar cekmistim icerisi cok sicak oldugu halde nasil gecicek bu agri falan ne yapmam gerek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cok saolun cok tesekkur ederim ☺️
Geçen benim 2 göğsümde òyle oldu parol iç canım bol bol emzir birde ılık duş altında hafif masaj yap iyi geliyor ağrısı bir kaç gün sürüyor sonra geçiyor çok kötü bir acısı var çok geçmiş olsun inşallah hemen geçer

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar dun aksamdan beri gogusumde siddetli bi agri var oglum emerkende agriyor normalde hic agrim olmuyordu ne olmus olabilir uzerine bile yatamiyorum dokununca bile cok agriyor sizce ne olmus olabilir
Geçmiş olsun kuzum bol bol emzir o göğsünden benimde aynısı olmuştu sol göğüsum ben sağmak zorunda kaldım çünkü aşırı derecede açıyordu patlayacak sanmistim daha sonra duşa girip masaj uyguladim ancak o şekilde rahatlamıştım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar dun aksamdan beri gogusumde siddetli bi agri var oglum emerkende agriyor normalde hic agrim olmuyordu ne olmus olabilir uzerine bile yatamiyorum dokununca bile cok agriyor sizce ne olmus olabilir
Geçmiş olsun canım ateş filan oluyor mu muhtemelen mastır olmuşsundur

Tüm sayfalar yüklendi.