SOL KALÇA,BEL VE AYAK AGRISI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alaz tarafından oluşturulan SOL KALÇA,BEL VE AYAK AGRISI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 628 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı SOL KALÇA,BEL VE AYAK AGRISI
Konbuyu başlatan Alaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
MERHABALAR HANIMLAR 25 HAFTALIK HAMİLEYİM YAKLASIK 1.5 AYDIR SOL TARAGIMDA AŞIRI AĞRI VAR FIZIK TEDAVI DOKTORUNA DA GITTIM FITIK OLABILIR DOGUMU BEKLE ŞU AN BİRŞEY YAPAMAM DEDI AMA BENIM AĞRILARIM AŞIRI DERECEDE ARTTI SOL BACAGIMIN UZERINE HIC BASAMIYORUM,OTURAMIYORUM,YATAMIYORUM KEMIGIM KIRILMIS GIBI BATIYOR AYAKLARIMA KADAR DA INDI AĞRISI BU DURUMU YASAYAN VAR MI 3 AY DAHA CEKECEK MIYIM BU AGRIYI BIR ÇARESI YOK MU 2.5 YAŞINDA DA OGLUM VAR :(

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
MERHABALAR HANIMLAR 25 HAFTALIK HAMİLEYİM YAKLASIK 1.5 AYDIR SOL TARAGIMDA AŞIRI AĞRI VAR FIZIK TEDAVI DOKTORUNA DA GITTIM FITIK OLABILIR DOGUMU BEKLE ŞU AN BİRŞEY YAPAMAM DEDI AMA BENIM AĞRILARIM AŞIRI DERECEDE ARTTI SOL BACAGIMIN UZERINE HIC BASAMIYORUM,OTURAMIYORUM,YATAMIYORUM KEMIGIM KIRILMIS GIBI BATIYOR AYAKLARIMA KADAR DA INDI AĞRISI BU DURUMU YASAYAN VAR MI 3 AY DAHA CEKECEK MIYIM BU AGRIYI BIR ÇARESI YOK MU 2.5 YAŞINDA DA OGLUM VAR :(
Canım geçmiş olsun benimde bacaklarımda ağrı var özellikle gece ağrıyor çok fazla. Doktor magnezyum eksikliği var dedi takviye verdi. Yoğurt, süt, yumurta, yeşil yapraklı bitki ve bol su tuketmemi söylediler. Su içmeyi biraz arttirdim daha hafifledi deneyebilirsin. Fıtık da olabilir inşallah en kısa zamanda gecer canim

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun benimde bacaklarımda ağrı var özellikle gece ağrıyor çok fazla. Doktor magnezyum eksikliği var dedi takviye verdi. Yoğurt, süt, yumurta, yeşil yapraklı bitki ve bol su tuketmemi söylediler. Su içmeyi biraz arttirdim daha hafifledi deneyebilirsin. Fıtık da olabilir inşallah en kısa zamanda gecer canim
Magnezyum da kullanıyorum Günde 2 defa içerisinde kalsiyum ve d3 te var süt yoğurt yumurta sebze her gün yerim sadece 1 kg aldım bu aya kadar ama bu ağrı dayanılacak gibi :(

Miyase olgun

Kayıtlı Üye
rank
Malesef aynı sorun bendede var kalça üzerine düşmüştüm hamile kalmadan önce hastaneye gitmiştim bir sıkıntı yok dediler hamile kaldığımdan beri sağ kalça ayak bilek ve diz ağrısı var ve uzun süre uzandıktan sonra ayağa kalktımı yürüyemiyorum ve bu ara iyice çoğaldı çok geçmiş olsun ☹️

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Malesef aynı sorun bendede var kalça üzerine düşmüştüm hamile kalmadan önce hastaneye gitmiştim bir sıkıntı yok dediler hamile kaldığımdan beri sağ kalça ayak bilek ve diz ağrısı var ve uzun süre uzandıktan sonra ayağa kalktımı yürüyemiyorum ve bu ara iyice çoğaldı çok geçmiş olsun ☹️
Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun aynı durumdayız ayakta duramıyorum yatsam kalkıp yürüyemiyorum

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Benimde sol tarafımda çok ağrım oluyordu doktora gittim fazla zorlanmaktan olbileceğini söyledi ALLAHA şükür bir ay kadar sürdü bu ağrılar

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Magnezyum da kullanıyorum Günde 2 defa içerisinde kalsiyum ve d3 te var süt yoğurt yumurta sebze her gün yerim sadece 1 kg aldım bu aya kadar ama bu ağrı dayanılacak gibi :(
Muhtemelen disk bozukluğu ya da fıtığın var canım, doktorunda dedigi gibi hamileyken yapılacak birşey yok. Ayakta kalmamaya gayret et genelde oturarak yapmaya çalış işlerini bir de kedi sırtı deve sırtı hareketleri var onları yaparak belini biraz rahatlatıp guclendirebilirsin.

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canm inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar