Sol tarafa yatmak bebege zarar verir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrmakk tarafından oluşturulan Sol tarafa yatmak bebege zarar verir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,829 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sol tarafa yatmak bebege zarar verir mi
Konbuyu başlatan İrmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SosyalAnne
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ya da neden post acayim elime ne gececik ilk gebeligim bilgizim hepsi bu we cewaplamak zorunda degilsin gormezden gelirsin olur biter abartmaya gerek yok bence kirici olmayada
Bilmiyorum eline ne gecıyor da sabah pembe kan var dedin ama kalp atsını dinlemek zararlı sonra yatma sekli daha oncekılerı hıc demıyom bi kac kere de yazdım hatta sakınan goze cop batar diye ilk olabilir ama gereksiz sorular soruyorsun ezilmeyecenı sende cok iyi bılıyon

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum eline ne gecıyor da sabah pembe kan var dedin ama kalp atsını dinlemek zararlı sonra yatma sekli daha oncekılerı hıc demıyom bi kac kere de yazdım hatta sakınan goze cop batar diye ilk olabilir ama gereksiz sorular soruyorsun ezilmeyecenı sende cok iyi bılıyon
Canim tekrar soyluyorum isine gelmiyorsa gormezden gel seni zorlayan mi war cewapla diye

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...