Son 10 🤦🤦🤦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Son 10 🤦🤦🤦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,961 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son 10 🤦🤦🤦
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Kübra berktas

Kayıtlı Üye
rank
Aminnnn inşallah da günüm bitti benim bugün son gün program a göre yarın dogurmam gerekiyor daha ortada bişey yok 🙄
Bende 1 gün kaldı diyor canm ama oglansa eğer bebeğin 9 gün alır diyolar o yüzden normal doğumsa eğer sancı bekleyecegiz heralde bende tam olarak bilmiyorum ne yapacağımı doktor gel dedi ama bu seferde gereksiz yere sezeryanda olmak istemiyorum çok karışık bir durum Allah yardımcımiz olsun 🤲

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Bende 1 gün kaldı diyor canm ama oglansa eğer bebeğin 9 gün alır diyolar o yüzden normal doğumsa eğer sancı bekleyecegiz heralde bende tam olarak bilmiyorum ne yapacağımı doktor gel dedi ama bu seferde gereksiz yere sezeryanda olmak istemiyorum çok karışık bir durum Allah yardımcımiz olsun 🤲
Amin inşallah 😘 ben şu anda sancı cekiyorum ☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah 😘 ben şu anda sancı cekiyorum ☹️
Günüm bitti 40 hafta tam

Kübra berktas

Kayıtlı Üye
rank
Evdeyim baskı yapıyor çok sabah hastaneye gittim daha bir cm dedi geride ağrı sancı kanama su filan yok boşuna gitmedim iyice sıklaşinca cikcaz yola henüz bişey yok
Aynen yalancı sancıda olabilir 10 dakkada 3 sancı olana kadar bekle canım birazda evde çek sancinu hastanede rezil olma suni sancida baya zor rabbim kolaylikkar nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar