Son 2 gün 🥺🌸

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Yağmurorcunn tarafından oluşturulan Son 2 gün 🥺🌸 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 821 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Son 2 gün 🥺🌸
Konbuyu başlatan Yağmurorcunn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın ballarım son 2’gün kaldı Allah’ın izini ile doğumuma özelde Sezaryen olacağım, korkularım haddinden fazla uykularım kaçmış durumda duanıza ihtiyacım var , rabbim hepimizin yardımcısı olsun, şu iğneden sondadan Doğumdan nasıl korkuyorum anlatamam 🤦🏼‍♀️
Korkma canım rabbim yardımcın olsun inşallah stres yapma bol bol dua et rahatla

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Günaydın ballarım son 2’gün kaldı Allah’ın izini ile doğumuma özelde Sezaryen olacağım, korkularım haddinden fazla uykularım kaçmış durumda duanıza ihtiyacım var , rabbim hepimizin yardımcısı olsun, şu iğneden sondadan Doğumdan nasıl korkuyorum anlatamam 🤦🏼‍♀️
Öncelikle rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 ve bende 87 gün önce doğum yaptım canı. Sezeryan iğne sinek ısırı ile aynı hiç bir acısı yok korkma

Yağmurorcunn

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 ve bende 87 gün önce doğum yaptım canı. Sezeryan iğne sinek ısırı ile aynı hiç bir acısı yok korkma
Süreç nasıl ilerliyor balım ya 🤦🏼‍♀️ Biraz bilgi verebilir misin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Korkma canım rabbim yardımcın olsun inşallah stres yapma bol bol dua et rahatla
Çok teşekkür ederim canım benim 😘

Cananx1

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım inşallah tez zamanda bebeğini kucağına alırsın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah'ım yardımcın olsun canım ❤️

İdris bebek 🤗

Kayıtlı Üye
rank
Mrb canım.1 hafta da benim kalmış.Allah kolaylıklar versin İnşAllah🤲heyecn tabii ki var.bir an önce olsa da bitse diyorum.uyku düzenim bu yüzden bozulmuş ola bilirmi?sabah erken kalkıyorum gece de uyku tutmuyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Süreç nasıl ilerliyor balım ya 🤦🏼‍♀️ Biraz bilgi verebilir misin

Çok teşekkür ederim canım benim 😘
Öncelikle yatış yerinde bir ley yapılmıyor sadece serum oluyor kolunda ameliyat hanede inince doktorlar ilk iğneyi yapıyor sana ayağını oynatabiliyor musun diyorlar zaten o zaman anlarsın uyuşıp uyuşmadoğıını ayak parmakların hariç bel aşağısı oynamıyor parmakların oynarsa korkma yani 😘 zaten sonra oda uyuşuyor. Sonra sondayı takıyorlar narkoz olduğu için acı hissetmiyorsun. Sana ufak bir deneme yapavaz diyorlar o ara acı hissedersen söylerisn bana ufak bir deneme yapavaz dediler 10 dkk sonra oğluşum geldi 😍😍doğumdan sonra da 2 saat sonra uyuşukluk gidiyor narkozun etkisi sürerken sondsyı çıkarıyorlar yine acı hissetmiyorsun . Ve sana 2 saat içinde ayıptır söylemesi gaz çıkardın mı diye soracaklar popondan gaz öıkarana kadar yemek yemen yasak ama bol bol kayısı suyu iç hem gaz öıkarmana hemde büyük tuvaletini yapmana uardımcı olacak. Doğumdan sonra kafanı sakın yukarı filan kaldırma bakmak için olabildiğince önüne ve aşağı bak kafanı çok kaldırma yani o zaön baş ağrın hiç olmaz bana doktorum demişti bende ne baş ne bel ağrısı olmadı. 2 saat sonra seni yürütecekler yürümemezlik yapma ne kadar çok yürürsen toparlanman o kadar kolay olacak ve sakın korkma 😘. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻

Ha birde canım 2 saatsonra filan karnına bastıracaklsr zaten tek o zaman canın hafif yanar oda kanma oluyor mu geliyor mu diye bakılacak

Son düzenleme:

İdris bebek 🤗

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle yatış yerinde bir ley yapılmıyor sadece serum oluyor kolunda ameliyat hanede inince doktorlar ilk iğneyi yapıyor sana ayağını oynatabiliyor musun diyorlar zaten o zaman anlarsın uyuşıp uyuşmadoğıını ayak parmakların hariç bel aşağısı oynamıyor parmakların oynarsa korkma yani 😘 zaten sonra oda uyuşuyor. Sonra sondayı takıyorlar narkoz olduğu için acı hissetmiyorsun. Sana ufak bir deneme yapavaz diyorlar o ara acı hissedersen söylerisn bana ufak bir deneme yapavaz dediler 10 dkk sonra oğluşum geldi 😍😍doğumdan sonra da 2 saat sonra uyuşukluk gidiyor narkozun etkisi sürerken sondsyı çıkarıyorlar yine acı hissetmiyorsun . Ve sana 2 saat içinde ayıptır söylemesi gaz çıkardın mı diye soracaklar popondan gaz öıkarana kadar yemek yemen yasak ama bol bol kayısı suyu iç hem gaz öıkarmana hemde büyük tuvaletini yapmana uardımcı olacak. Doğumdan sonra kafanı sakın yukarı filan kaldırma bakmak için olabildiğince önüne ve aşağı bak kafanı çok kaldırma yani o zaön baş ağrın hiç olmaz bana doktorum demişti bende ne baş ne bel ağrısı olmadı. 2 saat sonra seni yürütecekler yürümemezlik yapma ne kadar çok yürürsen toparlanman o kadar kolay olacak ve sakın korkma 😘. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻
Çok sağ ol canım detaylı anlatımın için çoğuna fayda😇
Pekii doğumdan sonra karnına bastırıyorlar kaç defa onda da mı acı hissedilmiyor?normal doğumda doğumdan çox insanın canını o baskı acıtır.doğum esnasında biran önce olsa da bitse çapasında olunca fark etmiyo o kadar.ama ohh şükür bitdi dediyin anda bi de baskı olunca fena oluyo adam.sezeryandadamı öyle acaba?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar