Sorum var Kızlaar son 27 günüm kalmış 😬😬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlaar son 27 günüm kalmış 😬😬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,196 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlaar son 27 günüm kalmış 😬😬
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Evimi topluyorum baya yoruldum yani aslında baya topladım yarın sabah taşıma şirketi gelip taşıyacak evi ama baya yoruldum artık yürürken sancım oluyor o derece 😐 Salı günü gidip açlık şekerime baktıracağım Perşembe yine doktoruma gidip kontrol olacağım. Umarım sorun çıkmaz şeker çıkmaz çok korkuyorum acaba şeker çıkarsa ne olacak bebeğime bişey olur mu? Eğer normal şartlarda doğum olursa doktor 4 kilonun üzerinde olur dedi. Acaba o kadar kilo olunca normal mi olur sezeryan mı yapar? Kafamda bir sürü soru işareti var 🤔🙄 Ve fazla bakamıyorum buraya çünkü evimi tek başıma topluyorum baya tek kimse yok 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evimi topluyorum baya yoruldum yani aslında baya topladım yarın sabah taşıma şirketi gelip taşıyacak evi ama baya yoruldum artık yürürken sancım oluyor o derece 😐 Salı günü gidip açlık şekerime baktıracağım Perşembe yine doktoruma gidip kontrol olacağım. Umarım sorun çıkmaz şeker çıkmaz çok korkuyorum acaba şeker çıkarsa ne olacak bebeğime bişey olur mu? Eğer normal şartlarda doğum olursa doktor 4 kilonun üzerinde olur dedi. Acaba o kadar kilo olunca normal mi olur sezeryan mı yapar? Kafamda bir sürü soru işareti var 🤔🙄 Ve fazla bakamıyorum buraya çünkü evimi tek başıma topluyorum baya tek kimse yok 😔
Kolay gelsin kuzum şimdiden cidden zor bende evime gidince bu rütini yapacaö tek fark Kayra doğdu onun dışında p evi tek başıma nasıl kaldıracam nasıl diğer eve yerleştirecem lnu düşünüyorum 🤦🏻‍♀️. Allah'ım yardımcomız olsun kendini çok yorma ağrıların ondandır büyük ihtimalle rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kolay gelsin kuzum şimdiden cidden zor bende evime gidince bu rütini yapacaö tek fark Kayra doğdu onun dışında p evi tek başıma nasıl kaldıracam nasıl diğer eve yerleştirecem lnu düşünüyorum 🤦🏻‍♀️. Allah'ım yardımcomız olsun kendini çok yorma ağrıların ondandır büyük ihtimalle rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻
Amin canım sende taşıncan di mi Allah'ım kolaylık versin cidden taşınmak çok zor ya aşırı yoruyor insanı 🥺🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Maşallah kuzum az kalmış rabbim yardımcın olsun inşaallah

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum valla Allah'tan doğumdan sonra oluyor doğum sırasında asla yapamazdım 🤦🏻‍♀️
Cidden hamileyken ev taşımak bu yorgunluk iyi değil çünkü hiç uyuyamıyorum üstüne bebek sürekli kasıyor kendisini sanırım o da yoruluyor toplanıyor bir yere ve sert sert hareketler yapıyor baya zor yaa ama bebekle de zor olur orada yardım edecek biri var mı sana çünkü baya ufak Kayra 😟🙄

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İyi bir dinlerisin kendine artık kuzum😁
Valla baya yorgunum bide doğuma yorgun girme sakın doğum daha zor olur dediler ondan diyorum yatacam sürekli ama evin toplanmasini daha anca yarım saat evvel bitirdim şükürler olsun sabah adamlar çok erken gelecek sabah altıda kalkmam lazım yine biraz toparlarim etrafı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar