Sorum var Kızlaar son 27 günüm kalmış 😬😬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlaar son 27 günüm kalmış 😬😬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,209 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlaar son 27 günüm kalmış 😬😬
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla baya yorgunum bide doğuma yorgun girme sakın doğum daha zor olur dediler ondan diyorum yatacam sürekli ama evin toplanmasini daha anca yarım saat evvel bitirdim şükürler olsun sabah adamlar çok erken gelecek sabah altıda kalkmam lazım yine biraz toparlarim etrafı
Aynen kuzum doğuma mutlaka yorgun ve uykusuz girmemen lazım benim gece 12 de sancılarım başlamıştı uykusuz bir şekilde acile gittim 12 saat sonra doğum yaptım bütün gün uykusuz ve yorgun olduğum için düzgün ikinamadim doğumumda bu yüzden zor olmuştu

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum doğuma mutlaka yorgun ve uykusuz girmemen lazım benim gece 12 de sancılarım başlamıştı uykusuz bir şekilde acile gittim 12 saat sonra doğum yaptım bütün gün uykusuz ve yorgun olduğum için düzgün ikinamadim doğumumda bu yüzden zor olmuştu
Uyuyamıyorum 😣😣 şuan uyumayı aşırı istiyorum sabah 6da kalkcam ama uyuyamıyorum 🥺🥺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla öyle kafayı koyuyor mis dalıyor uykuya ben sağa dön sola dön bide dönmek ayrı bir dert sonra sık sık tuvalete kalk gel yat yani ciddn erkeklere güzel hayat bedavadan baba oluyorlar 😅😅
Aynen öyle kuzum ya sonra baba olmak daha zor diyorlar peh😁😁 gel külahima anlat 😁
Sırf gece tuvalete çıkmamak için akşam su içmeyi azaltiyorum sonra uykudan uyaninca bidaha dalamiyorum kuzum

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle kuzum ya sonra baba olmak daha zor diyorlar peh😁😁 gel külahima anlat 😁
Sırf gece tuvalete çıkmamak için akşam su içmeyi azaltiyorum sonra uykudan uyaninca bidaha dalamiyorum kuzum
Ben karpuz yiyorum bu ara sanırım o yapıyor gece iki üç kere kalk yat zaten bir daha dalmak eziyet yani günlük taş catlasin 4-5 saat o da parça parça uyku 🤦 eşim büyük lohusa kafayı koyduğu yerde uyuyor bide sürekli esneyerek geziyor düpedüz deli oluyorum 😬😬😬

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar