Sorum var Kızlaar son 27 günüm kalmış 😬😬

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlaar son 27 günüm kalmış 😬😬 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,210 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlaar son 27 günüm kalmış 😬😬
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun balım 😘♥️
Amin canım cümlemizden inşallah 🥰🥰
Allah yardımcın olsun canım kolay gelsin kendini cok yorma canım ağrıların muhtamelem ondandır Rabbim sağ salim yavrunu kucağlna almayı nasib etsin İnşaAllah 🙏🤲
Amin canım sağolasın galiba çünkü bu ara aşırı yoruyorum kendimi kaskatı oluyor yavrum ona da üzülüyorum ama mecburum evi halletmem lazım 😟😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

💜💜

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım cümlemizden inşallah 🥰🥰

Amin canım sağolasın galiba çünkü bu ara aşırı yoruyorum kendimi kaskatı oluyor yavrum ona da üzülüyorum ama mecburum evi halletmem lazım 😟😟
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

💜💜
Rabbim yardımcın olsun kuzum İnşaallah kolay gelsin

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Evimi topluyorum baya yoruldum yani aslında baya topladım yarın sabah taşıma şirketi gelip taşıyacak evi ama baya yoruldum artık yürürken sancım oluyor o derece 😐 Salı günü gidip açlık şekerime baktıracağım Perşembe yine doktoruma gidip kontrol olacağım. Umarım sorun çıkmaz şeker çıkmaz çok korkuyorum acaba şeker çıkarsa ne olacak bebeğime bişey olur mu? Eğer normal şartlarda doğum olursa doktor 4 kilonun üzerinde olur dedi. Acaba o kadar kilo olunca normal mi olur sezeryan mı yapar? Kafamda bir sürü soru işareti var 🤔🙄 Ve fazla bakamıyorum buraya çünkü evimi tek başıma topluyorum baya tek kimse yok 😔
Rabbim kolaylik versin sana cnm benim dikkat et ara ara dinlen kuzum.. canım ilerleyen zamanlarda doktorun söyler zaten normal.ya da sezeryan olup olmayacagini hakkında hayırlısı az kaldı kavuşmaya 🥰😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar