Kızlaar iyiki almışım! Keşke almasaydım..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Kızlaar iyiki almışım! Keşke almasaydım.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,200 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlaar iyiki almışım! Keşke almasaydım..
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
kızlar yeni bebişlerinizle ilgili ya da önceki tecrübelerinizde iyiki almışım, keşke almasaydım.. dedikleriniz neler
ana yani besigi niye almisim ben 😂 kaske almasaydim
hic kulanmadim balkonda kaldi burun temizlyen aparati iyki almisim diyorum birtek ane yani besgi niye almisim
diye pismanim balkonda
kalmis oylesine

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
kızlar yeni bebişlerinizle ilgili ya da önceki tecrübelerinizde iyiki almışım, keşke almasaydım.. dedikleriniz neler
Ahşap beşik görüntüsü şık diye aldım yerine park yatak alsaymışım keşke ana kucağına hiç gerek yokmuş puset yeterliymiş evde de işime yaradı arabada da. Mama sandalyesi olmazsa olmazlardan

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Mobilya beşik 🫣 keşke odamın küçüklüğünü göz önünde bulundursaydım hiç akıl edemedim şimdi ya yatağıma yan durup giriş çıkışı engelleyecek ve oda iyice küçülecek ya da duvara yan duracak ki şu an öyle duruyor ve gece çok sıkıntı oluyor uykuluyken düşürme riski var çünkü

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Puset aldık iyi ki almışım ana kucağı almadım puset varken gereksiz bence beşikte aynı şekilde iksiini de annem almıştı normal beşik ikisini de kullandım puset bir yerdeyken de araba da da evde de işe yarıyor küçükken annemin aldığı beşikte yattı onun dışında bir akrabamız bir beşik hediye etmişti onda da yattı şuan komşuma verdim onu onların yoktu küçük olanı da soktum annemlerin evinde şimdi de park yatağı vardı hala da onda yatıyordu hem geniş hem rahat bazen içine oyuncaklarını döküyoruz oynuyordu bebek aramızda normal bir markaydı işimi de gördü hala da sapa sağlam bunda kullanırım inşallah ve keşke almasaydim dediğim hiç bir şey olmdi canım benim

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Ahşap beşik görüntüsü şık diye aldım yerine park yatak alsaymışım keşke ana kucağına hiç gerek yokmuş puset yeterliymiş evde de işime yaradı arabada da. Mama sandalyesi olmazsa olmazlardan
ay aynen ane kucaginuda bosunaa almisim ilk bebegin askina bisuru aldik geteksiz seyelri artik 2 ci bebege kulaniruz nasibse

Tüm sayfalar yüklendi.