Kızlaar iyiki almışım! Keşke almasaydım..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Kızlaar iyiki almışım! Keşke almasaydım.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,208 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlaar iyiki almışım! Keşke almasaydım..
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
kızlar yeni bebişlerinizle ilgili ya da önceki tecrübelerinizde iyiki almışım, keşke almasaydım.. dedikleriniz neler
Çok güzel bir soru canim çoğu gebe arkadaşlara bilgi sağlar
İyiki almışım dediğim mama sandalyesi keşke almadayim dediğim ise büyük beşik 🤦🤦

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
İyi ki almışım dediğim park yatak, çünkü 4 yaşına kadar kullandım neredeyse. Keşke almasaydım dediğimde burun temizleme pompası, keşke aspiratör alsaydım. Manuel göğüs pompasıda çok gereksizdi. Şimdiki çocuğuma elektronik pompa almayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz hanımlar, kullanıp memnun olduğunuz marka var mı?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İyi ki almışım dediğim park yatak, çünkü 4 yaşına kadar kullandım neredeyse. Keşke almasaydım dediğimde burun temizleme pompası, keşke aspiratör alsaydım. Manuel göğüs pompasıda çok gereksizdi. Şimdiki çocuğuma elektronik pompa almayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz hanımlar, kullanıp memnun olduğunuz marka var mı?
Aynen manuel bende kullandım çok yorucu

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Elektronik pomba nasıl birşey

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar