Kızlaar iyiki almışım! Keşke almasaydım..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde missmadame tarafından oluşturulan Kızlaar iyiki almışım! Keşke almasaydım.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,208 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlaar iyiki almışım! Keşke almasaydım..
Konbuyu başlatan missmadame
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ana kucağı aldım keşke hiç almasaydım puset alsaymışım yeterliymiş sadece ilk ay kullandım, burun aspiratörü aldım iyiki almışım bebeğim de Burun tıkanıklığı sorunu vardı çok iş gördü ilk günden beri başlık değiştirerek kullanıyorum, bebeğime küçük beşik aldık büyük beşik almadım sadece yedi ay tek kullandık bebeğim iki yaşına girince yatak odasını yapacam iyi ki de öyle yapmışım hiçte gerek yokmuş gittiğim heryere beşiği kolayca arabayla taşıyordum piknik anne evi kaynanam lar falan nereye gitsek beşik hep benimleydi, Allah'ın izniyle bunda da kullanacam , mama sandalyesi almadım keşke alsaydım çok ihtiyacım oluyor şimdi , geçenlerde İstiyeyim dedim aksilik oldu isteyemedim, bide ilk üç ay zıbın ve kıyafetleri keşke çok almasaydım çok çabuk büyüdükleri için giyilmiyor üç dört takım olsa yeterli olurmuş, detaylı yazmaya çalıştım canım böyle daha çok var umarım yardımcı olur ☺️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
İyi ki almışım dediğim park yatak, çünkü 4 yaşına kadar kullandım neredeyse. Keşke almasaydım dediğimde burun temizleme pompası, keşke aspiratör alsaydım. Manuel göğüs pompasıda çok gereksizdi. Şimdiki çocuğuma elektronik pompa almayı düşünüyorum. Siz ne dersiniz hanımlar, kullanıp memnun olduğunuz marka var mı?
Lansinoh aldım ben arkadaşım onu önermişti çok iyi diye 2. Elleri de var uygulamalarda ama benim içim almadı, gayet güzel memnunum

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok teşekkür ederim. Hepsi çok açıklayıcı olmuş. Ben de yazayım ilk oğlumda ben park yatak ve anne aynı beşik almıştım. Park yatağı kullanamadım zamanla uzanıp yere doğru eğilmeye başlayınca ara katı çıkartık ama bu kez dr boyum kısa olduğu için oğlumu içinden alıp çıkartırken zorlanmıştım anne yanını çok kullandık sonra arkadaşıma vermiştim. Büyüyen beşik aldık oğluma şimdi onda yatıyor seneye tekrar beşiğe çevirip kızıma vereceğim oğluma da zaten çocuk odası almam lazım büyüyen beşik işime baya yaradı.şimdi yine küçük bi beşik aldım. Trendyol’dan küçük park yatak gibi al taşı odadan odaya bakalım memnun kalcam gibi görünüyor:)İyiki almışım dediğim özellikle göğüs kalkanlarım oldu meme uclarımı hemen iyileştirmişti ve kesinlikle iyiki almışım dediğim wrap sling doğumdan itibaren kullanmıştım elimi kolumu sallayarak rahatça ev işi yapabilmiştim. Ayrıca muslin bezleri çok işime yaramıştı hem havlu hem yazın ince örtü olarak kullanım alanı oldukça fazla olmuştu.Puset daha almadım ama anakucağı aldım heves ettim oğluşuma almamıştım şimdi herkes puset yetiyor demiş acaba puset işine hiç girmesem mi onu bilemedim :giggle:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar çok teşekkür ederim. Hepsi çok açıklayıcı olmuş. Ben de yazayım ilk oğlumda ben park yatak ve anne aynı beşik almıştım. Park yatağı kullanamadım zamanla uzanıp yere doğru eğilmeye başlayınca ara katı çıkartık ama bu kez dr boyum kısa olduğu için oğlumu içinden alıp çıkartırken zorlanmıştım anne yanını çok kullandık sonra arkadaşıma vermiştim. Büyüyen beşik aldık oğluma şimdi onda yatıyor seneye tekrar beşiğe çevirip kızıma vereceğim oğluma da zaten çocuk odası almam lazım büyüyen beşik işime baya yaradı.şimdi yine küçük bi beşik aldım. Trendyol’dan küçük park yatak gibi al taşı odadan odaya bakalım memnun kalcam gibi görünüyor:)İyiki almışım dediğim özellikle göğüs kalkanlarım oldu meme uclarımı hemen iyileştirmişti ve kesinlikle iyiki almışım dediğim wrap sling doğumdan itibaren kullanmıştım elimi kolumu sallayarak rahatça ev işi yapabilmiştim. Ayrıca muslin bezleri çok işime yaramıştı hem havlu hem yazın ince örtü olarak kullanım alanı oldukça fazla olmuştu.Puset daha almadım ama anakucağı aldım heves ettim oğluşuma almamıştım şimdi herkes puset yetiyor demiş acaba puset işine hiç girmesem mi onu bilemedim :giggle:
Rica ederiz kuzum ❤️

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Gamzem bunda. Alsam olurmu
Bence al minikler uyurken boş vaktinde sağarsın birini emzirirken diğeri de beslenmiş olur başta Allah yardımcın olsun ama bir süre annen yanında olursa çok büyük kolaylık olur ben kendi annemi hatırlıyorum ben altıncı sınıftayken bizim koca oğlanlar doğdu annem yetişemiyorum diye babaannemi alıkoymuştu dedem beni bekar bıraktın diye dalga geçerdi 😅

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bence al minikler uyurken boş vaktinde sağarsın birini emzirirken diğeri de beslenmiş olur başta Allah yardımcın olsun ama bir süre annen yanında olursa çok büyük kolaylık olur ben kendi annemi hatırlıyorum ben altıncı sınıftayken bizim koca oğlanlar doğdu annem yetişemiyorum diye babaannemi alıkoymuştu dedem beni bekar bıraktın diye dalga geçerdi 😅
Kesinlikle kuzum annemin yanında duracam başka yol yok hahahah🤣🤣🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar