SON 5 GÜN🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Aktaş tarafından oluşturulan SON 5 GÜN🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,039 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı SON 5 GÜN🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Konbuyu başlatan Merve Aktaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve Aktaş

Merve Aktaş

Kayıtlı Üye
rank
Al bendende okadarr sali sabah 6 da

Allah sağlıkla sıhhatli kolaylıkla kucağına almayı nasip eder inşallah bende Perşembe günü inşallah sezeryan 2. Bu epidural bende çok korkuyorum Allah'ım bizlerinde bütün hamilelerin de bebk lerini sağlıkla kolaylıkla kucaklarına almayı nasip edersin bu cuma akşamı yüzü suyu hürmetine inşallah 🤲🤲
Amin âmin insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de 15 gün kaldı hayırlısı ile atlaysaydık doğum yapınca müsait olursan yazarsan sevinirim bende ikinci olacak
Doğum yapsam yazarım anlatayım sana cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de 15 gün kaldı hayırlısı ile atlaysaydık doğum yapınca müsait olursan yazarsan sevinirim bende ikinci olacak
Doğum yapsam yazarım anlatayım sana cnm

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan günüme 5 gun kaldı salı günü ameliyat olacam ama çok korkuyorum bu 2 sezeryan luften dua edin bana korkuyorum gunlerim yaklaşıyor
Korkma canım iyi düşün benimde ikinci sezeryanim olucak sana korkma diyorum ama bende gün geçtikçe korkuyorum valla 36 haftalık olduk sen kaç haftalık oldun bana gün vermediler daha

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar