Son 8 gun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde melekannesi tarafından oluşturulan Son 8 gun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,422 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son 8 gun
Konbuyu başlatan melekannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan melekannesi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canim daha arayamadim sancaktepede oturuyorum da hangi hastanede dogum daha iyi olur once onu arastiriyorum sultanbeyli devlette muayene oluyordum ama oranin dogumu icin cok sikayet vardi internette.. bende vaz gectim orda dogum yapmayacam hemen nerde olacagima karar vermem lazim dusunuyorum.. aa masallah canim benim Rabbim bagislasin. Insan yinede korkuyor. Benim ilk cocukta suni sanciyi verdiler boyle bi agri olamaz valla. Yine oyle olur diye cok korkuyorum
Anladım bi an önce ayarlamaya çalış canım onu doğum zamanı nereye gideceğiz düşüncesi olmasın bide. Benim de suni sancı ile doğdu ikiside suyum geldi sancım hiç yoktu

melekannesi

Kayıtlı Üye
rank
Anladım bi an önce ayarlamaya çalış canım onu doğum zamanı nereye gideceğiz düşüncesi olmasın bide. Benim de suni sancı ile doğdu ikiside suyum geldi sancım hiç yoktu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam canim...
İnşallah senin ucuncude ikinci gibi olur canim. Sancisiz dogum iyidir insallah tum dogum yapacaklar agrisiz sancisiz dogurur.

melekannesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım 🤗 korkma benimde ikinci gebeliğim sezeryan doğum yaptım buda sezeryan olcağı için korkmuyorum ağrılardan biraz korkuyorum
Allah razi olsun canim benim iyi motive ettin vallahi🤗

Allah razi olsun canim benim iyi motive ettin vallahi🤗
Amin cumlemize nasip etsin canim

Dilann

Kayıtlı Üye
rank
Allah razi olsun canim amin tum annelere saglikla kucagina almayi nasip etsn inşaAllah❤

Amin canim Allah razi olsun cumlemize inşAllah

Amin canim Allah razi olsun cumlemize inşAllah

Canim onu henuz ogrenemedim randevu bi dahaki ay veriliyor randevusuz gitsem bakarlar mi kontrol icin
Canım sen şuan kaç haftalık sın birde gidersen sıra alırsan bakarlar. Hangi şehirde oturuyorsun

melekannesi

Kayıtlı Üye
rank
11 temmzudamk dogum yapcn 😀
Yok canim son 2 gun kaldi

Olur canım idare ederler seni biraz geç cevap verdim doğum yaptın mı yoksa 🤗
Y
Olur canım idare ederler seni biraz geç cevap verdim doğum yaptın mı yoksa 🤗
Yok canim son 2 gun ama bugun gidecem kontrole yine tık yok😂

Tüm sayfalar yüklendi.