Sorum var Son durumu bildiriyorum canlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Son durumu bildiriyorum canlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,175 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son durumu bildiriyorum canlarım
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktordaydim makinada sancı çıktı ve Rahim boyu kısalma ya başlamış incelmiş rahim ağzı kapalı da bebegin kafası baya inmis asağa yarın Kontroll amaçlı gel tekrar makinaya bağlıcaz dedi heran doğum olabilir artık dekac
Kaç haftaliksin canim seninle haftalarımız yakın gibiydi diye hatırlıyorum

Bugün doktordaydim makinada sancı çıktı ve Rahim boyu kısalma ya başlamış incelmiş rahim ağzı kapalı da bebegin kafası baya inmis asağa yarın Kontroll amaçlı gel tekrar makinaya bağlıcaz dedi heran doğum olabilir artık de

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktordaydim makinada sancı çıktı ve Rahim boyu kısalma ya başlamış incelmiş rahim ağzı kapalı da bebegin kafası baya inmis asağa yarın Kontroll amaçlı gel tekrar makinaya bağlıcaz dedi heran doğum olabilir artık dedi
Evet günün geldi demetim sagsaglim kucağına alırsın inşallah

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Evet günün geldi demetim sagsaglim kucağına alırsın inşallah
Amin inşallah canimmm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün doktordaydim makinada sancı çıktı ve Rahim boyu kısalma ya başlamış incelmiş rahim ağzı kapalı da bebegin kafası baya inmis asağa yarın Kontroll amaçlı gel tekrar makinaya bağlıcaz dedi heran doğum olabilir artık dedi
Ve birde bebek sanciya tepki verdi dedi bunu anlamadım ne demek istedi

Ve birde bebek sanciya tepki verdi dedi bunu anlamadım ne demek istedi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ben sana dedim canım pazartesi en geç Perşembe doğurursun diye 😊

Rukan🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktordaydim makinada sancı çıktı ve Rahim boyu kısalma ya başlamış incelmiş rahim ağzı kapalı da bebegin kafası baya inmis asağa yarın Kontroll amaçlı gel tekrar makinaya bağlıcaz dedi heran doğum olabilir artık

Saglikla al canım inşallah kucağına..❤️🙏

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ben sana dedim canım pazartesi en geç Perşembe doğurursun diye 😊
Ayy valla senin dediğin çıkicak 🥰❤️😍

Amin insalalh canimm sagol❤️🥰

Amin insalalh canimm sagol❤️🥰
37+1 canim sağlıkla al kucağına canim benim ne sancim falan hic yok
Ay sağol canim hepimiz sag sağlım alalım kucamiza inşallah sanada az kaldı yakında sendede baslar
37+1 canim sağlıkla al kucağına canim benim ne sancim falan hic yok

Hatun

Kayıtlı Üye
rank
Ay bende daha hiç belirti yok 38+3 olduk ama tık yok duş felan alıyorum ne biliyim yastık vs koyuyorum sirtimin altına felan ama ona rağmen hiç bişey yok bian önce gelsede kucağıma alsam sağ sağlım ☺️🙈

Tüm sayfalar yüklendi.