Sorum var Son durumu bildiriyorum canlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Son durumu bildiriyorum canlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,175 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son durumu bildiriyorum canlarım
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktordaydim makinada sancı çıktı ve Rahim boyu kısalma ya başlamış incelmiş rahim ağzı kapalı da bebegin kafası baya inmis asağa yarın Kontroll amaçlı gel tekrar makinaya bağlıcaz dedi heran doğum olabilir artık dedi
Saģlıkla kolaylıkla al kucağına güzelim rabbim bir sancıda kurtarsın inşallah

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ayy valla senin dediğin çıkicak 🥰❤️😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin insalalh canimm sagol❤️🥰

Ay sağol canim hepimiz sag sağlım alalım kucamiza inşallah sanada az kaldı yakında sendede baslar
Amin İNSAALLAH canimm♥️🙏🏻

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ayy valla senin dediğin çıkicak 🥰❤️😍

Ay sağol canim hepimiz sag sağlım alalım kucamiza inşallah sanada az kaldı yakında sendede baslar
Ayy hadi hayırlısı canım ya sağlıkla kavuşun da 🙏

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktordaydim makinada sancı çıktı ve Rahim boyu kısalma ya başlamış incelmiş rahim ağzı kapalı da bebegin kafası baya inmis asağa yarın Kontroll amaçlı gel tekrar makinaya bağlıcaz dedi heran doğum olabilir artık dedi
Maşallah canım benim bu hafta haberini alırız inşallah miniğimin🥰🙏

Benim de canım çok acıyor ama bakalım ne kadar bekletecek beni daha var bize

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Birtanem Rabbim sağ salim evladını kucağına almayı nasip etsin inşallah🤲🏻

SeymaYildizz

Kayıtlı Üye
rank
Ne güzel canım inşallah güzelce doğar da kucağına alırsın ben artık iyce stres oldum bana doktor 38 haftada gittiğimde bebek başı baya aşağıda baskı yapıyor bir iki güne doğurursun demişti hevesle mişim ama iki haftadır tık yok hatta çok olan ağrılarımda geçti yok şu anda ağrım bugün tam 40 haftalık oldum dün gece küvette sıcak suda oturdum hareketler yaptım topun üzerinde zıpladım ama ağrıyı geçtim nişan bile gelmiyor daha en son cuma günü ebeler nişan şu gelmeden gelmene gerek yok bir daha dediler doktor randevum da yok bir daha napcam bılmıyom hurma yemekten içimde hurma ağacı çıkacak bakalım bugün evi temiz licem yorulursan gelir mi bılmıyom 😞

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy gelsin pasamiz sağlıklı bir şekilde inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.