Son günler 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aselaras tarafından oluşturulan Son günler 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,112 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son günler 😔
Konbuyu başlatan Aselaras
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzellikler
Son 10-15 günüm kendimi çok tuhaf hissediyorum sevgilik ilgilik bi durum degil
Belki size komik gelebilir ama ben bebeğim karnımda kalsın istiyorum fazla mı duygusalım sacmalıyor muyum hamile psikolojisi mi ama sanki bu kirli dünyada onu koruyamam gibime geliyo düne kadar bi an önce olsun diye merak ederken şimdi karnımda daha güvende gibi geliyo sanırım ben kıskanıyorum da sanki benim olmaktan çıkacak gibi korkuyorum da cinayetler onlar bunları görünce dünya çok kötü miniklerimiz cok masum

Son düzenleme:

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
O pıskolojı her annede oluyor canım maalesef gercektende dusundugun gibi ama kanımızda daha guvendeler dunya zıvanadan cıktı artık tasıyıp dogurmak degılde en zoru buyutmek ahlaklı Allah korkusu olan evlatlar yetıstırebılmek Allah yardımcımız olsun

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
O pıskolojı her annede oluyor canım maalesef gercektende dusundugun gibi ama kanımızda daha guvendeler dunya zıvanadan cıktı artık tasıyıp dogurmak degılde en zoru buyutmek ahlaklı Allah korkusu olan evlatlar yetıstırebılmek Allah yardımcımız olsun
Çevre tv sosyal medya nereye baksam kötü olaylar ki özellikle kadınlara yönelik olunca iyice çöküyo insan kendi içine

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Çevre tv sosyal medya nereye baksam kötü olaylar ki özellikle kadınlara yönelik olunca iyice çöküyo insan kendi içine
Herseyi kadına maalesef sıddet de taciz de olum de kotu seyler dusunme ama bu bebegıne de yansır dogumuna az kalmıs zaten ınsallah saglıkla hayırla alırsın hayırla buyutursun bebegıni 🤗😇

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzellikler
Belki size komik gelebilir ama ben bebeğim karnımda kalsın istiyorum fazla mı duygusalım sacmalıyor muyum hamile psikolojisi mi ama sanki bu kirli dünyada onu koruyamam gibime geliyo düne kadar bi an önce olsun diye merak ederken şimdi karnımda daha güvende gibi geliyo sanırım ben kıskanıyorum da sanki benim olmaktan çıkacak gibi korkuyorum da cinayetler onlar bunları görünce dünya çok kötü miniklerimiz cok masum
Bu duyduklarımızdan sonra kimin psikolojisi bozulmaz ki haklısın canım hep korku ile büyütüyoruz Rabbim kötü insanlardan uzak tutsun

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Slm güzellikler
Maalesef ki hergün yeni olaylarla karşı karşıya kalıyoruz Rabbim evlatlarımızı korusun inşaAllah vatana İslama hayırlı evlat olsunlar 🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.