Son haftalar sorunlari

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 Adam 1 Madam (sinem)❤ tarafından oluşturulan Son haftalar sorunlari başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 350 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Son haftalar sorunlari
Konbuyu başlatan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Uyku problemi gece uyuyamiyorum gündüz oturduğum yerde gözlerim kapanıyor kızlar ya sözde boyle misiniz.dün zaten kasilmalar arttı tam hastaneye gitmeye karar verdik sancılar gitti kandırdı bizi bugun de hafif hafif san cim var belime vuruyor ormanda bacagimi kastırıyor bakalim

Uyku problemi gece uyuyamiyorum gündüz oturduğum yerde gözlerim kapanıyor kızlar ya sözde boyle misiniz.dün zaten kasilmalar arttı tam hastaneye gitmeye karar verdik sancılar gitti kandırdı bizi bugun de hafif hafif san cim var belime vuruyor ormanda bacagimi kastırıyor bakalim
Henüz 30 hafta bile değilim ama gece uykusu nasıl bir şeydi artık unuttum diyebilirim bacaklarıma kramp giriyor bazen yataktan kalkınca tutunarak yürüyorum kemiklerim ağrıyor

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Henüz 30 hafta bile değilim ama gece uykusu nasıl bir şeydi artık unuttum diyebilirim bacaklarıma kramp giriyor bazen yataktan kalkınca tutunarak yürüyorum kemiklerim ağrıyor
Bende ayniyim canım bize gaz sıkışması gibi birşeyler oluyor ama gaz yok vallahi ya napcami sasiriyorum

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
37+2 yiz önceden uyuyodum azda olsa geceleri şimdi oda kalmadı ruh gibiyim benim kasılmalarda arttı bakalım yarın doktor ne dicek Rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin İnşallah🤲🏻🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar