Sorum var Sonradan cinsiyet değişenler oldu mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözde89 tarafından oluşturulan Sonradan cinsiyet değişenler oldu mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 876 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sonradan cinsiyet değişenler oldu mu
Konbuyu başlatan Gözde89
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam güzel anneler biz şuan 21+2 yiz oğluşumla 12 haftaliktan beri doktorum hep erkek dedi ama ben henüz hiç alışveriş yapmadım değişir felan diye sizde önce erkek denilip snrdan cinsiyette farklılık olan oldu mu acaba
Kuzum ben ilk gebeliğimde doktor kız demişti 17. Haftada ve kızım oldu şimdi ikinci gebeliğim 15. Haftada kıza benziyor dedi 19. Haftada erkek dedi 🤷

Gözde89

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben ilk gebeliğimde doktor kız demişti 17. Haftada ve kızım oldu şimdi ikinci gebeliğim 15. Haftada kıza benziyor dedi 19. Haftada erkek dedi 🤷
Bana hep başından beri erkek dedi cnm benim hep içime kız doğuyordu oysaki tabi en önemlisi sağlıklı olması rabbim sağ salim kucağımiza almayı nasip etsin inşallah 🤲

Selam güzel anneler biz şuan 21+2 yiz oğluşumla 12 haftaliktan beri doktorum hep erkek dedi ama ben henüz hiç alışveriş yapmadım değişir felan diye sizde önce erkek denilip snrdan cinsiyette farklılık olan oldu mu acaba
Rabbim hayırlısını versin inşallah canım hafta olarak büyük değişeceğini sanmıyorum yine de renkli ultrasona kadar bekle istersen

Melikeİkroş

Kayıtlı Üye
rank
12hafta çok erken emin olmak için 18.19 beklmrlisin bence banada 14erkek dedi şuan 35haftaligiz 28de devlet hastanesi gitmek zorunda kaldığında kız dedi şok oldum ama yanıldı saniirm detaylı ulturasyon gittiğimde erkek dedi tekrar şaka gibiydi

Halitcan

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım ben 13 haftalıktan beri bana bebeğin erkek dedi tabi özel geçen 24 haftalıkende devlete gitim bana kıza benziyor dedi bende anlamadım alışveriş yapmadım 30 haftaya kadar da beklemeyi düşünüyorum bakalım ozaman ne derse doktor bende artık ona göre alışveriş yapacam 🤷🏻‍♀️

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyet değişmesi die bir şey yok canım. Bebek ilk günden beri erkekse erkek olarak kalır. Eğer doktorun hata yapmadıysa bebeğin kendini saklamadan gösterdiyse doktor ne dediyse o. Değişim die bir şey söz konusu değil sen için rahat etsin istiyorsan bir daha sorarsın kontrol etsin die.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar