sonuç çıktı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan sonuç çıktı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,011 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı sonuç çıktı
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilek4747

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
kızlar sonuç çok şükür ki Negatif ☺️☺️☺️
Şükür kuzum dikkag et bundan sonra 😘 Rabbim miniklerine uzun sağlıklı ömürler versin inşallah 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

teşekkür ederim canım 😍

ama birazda suphede bıraktı beni bu doktor ya yani ilişkiden 8 gün sonra kanda belli olurmu keşke biraz daha bekelseydim
Benim sıpa 1.5 ay boyunca kanda belli olmadı 😂😂

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Şükür kuzum dikkag et bundan sonra 😘 Rabbim miniklerine uzun sağlıklı ömürler versin inşallah 🤲🏻

aaaa neden ama belli olamdikii ya ama birde şöyle bir şey var iki gündür basım dönüyor gözüm kararıyor ve midem bulanıyor çok eskiden öyle değildim hiç ama iki gündür böyle halsizim çok

inşallah canım 😍 senindee evladını sana bağışlasın inşallah hayırlı ömür nasip etsin ❣️🤲

Moral bozmak gibi olmasın ama benimki dölenmeden sonra 15 günde geçmişti halen kanda yoktu tam döllenme üstüne 1 ay geçti kanda 250 çıktı yani sen yinede belirti felan yaşarsan testlere devam et ama dilerim hamile değilsindir
alaa alla ya evet cok basım dönüyor ama midem bulanıyor aşırı derecede iki gündür birde ben eğer adet olmazsam 1 aya kadar tekrar test yapiyim mi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
aaaa neden ama belli olamdikii ya ama birde şöyle bir şey var iki gündür basım dönüyor gözüm kararıyor ve midem bulanıyor çok eskiden öyle değildim hiç ama iki gündür böyle halsizim çok

inşallah canım 😍 senindee evladını sana bağışlasın inşallah hayırlı ömür nasip etsin ❣️🤲

alaa alla ya evet cok basım dönüyor ama midem bulanıyor aşırı derecede iki gündür birde ben eğer adet olmazsam 1 aya kadar tekrar test yapiyim mi
Amin kuzum 🤲🏻

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Gözüm aydın kuzum🙏🤭🤭
teşekkürler canım ama ben Emin değilim bir ay icinde tekrar yapıcam test cok iyi değilim kaç gündür basım dönüyor az önce yine başım döndü nedenini bilmiyorum eğer hamilelikten değilse neden çok merak ediyorum gerçekten cok halsizim elim ayağım titriyor sürekli uyumak istiyorum 😞

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank

son adet tarihimin başı 8 ağustostu ben 7 eylülde doktora gittim tüm belirtileri yaşıyorum diye bişey çıkmadı 21 eylülde kendim evde yaptım çünkü halen daha şüpheleniyordum silik 2 çizgi çıktı hemen kan vermeye gittim o günde 250 çıktı ertesi günü doktora muayane oldum 2 hafta geç döllenme dedi bebeğim 1 aylıktı yeni kanda çıkmıştı o yüzden belirtileri yaşıyorsan ben sürekli evde kendin de test etmeni öneririm çünkü ben en başından beri internette gördüğümüz tüm belirtileri yaşadım hep şüphedeydim

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
son adet tarihimin başı 8 ağustostu ben 7 eylülde doktora gittim tüm belirtileri yaşıyorum diye bişey çıkmadı 21 eylülde kendim evde yaptım çünkü halen daha şüpheleniyordum silik 2 çizgi çıktı hemen kan vermeye gittim o günde 250 çıktı ertesi günü doktora muayane oldum 2 hafta geç döllenme dedi bebeğim 1 aylıktı yeni kanda çıkmıştı o yüzden belirtileri yaşıyorsan ben sürekli evde kendin de test etmeni öneririm çünkü ben en başından beri internette gördüğümüz tüm belirtileri yaşadım hep şüphedeydim
aynen bende suphede kaldım

Kuzum tansiyonun belki dusuktur veya kan degerlerine baktirsan
bilmiyorum olabilir canım

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar