Soru???😅😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Soru???😅😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,727 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Soru???😅😅
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
İyide benim kızlarım yok isimleri de Nisan Mayıs da deil 🤣🤣nasıl oluyo
Canım senin kızın değil senin annenin üç kız kardeş olduğunuzu düşünün sen ablan kardesin ablanin ismi Nisan kardesinin ismi Mayıs annen sana Alya ismini vermiş 3kardes işte anladın mı 😅😅😅

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Canım senin kızın değil senin annenin üç kız kardeş olduğunuzu düşünün sen ablan kardesin ablanin ismi Nisan kardesinin ismi Mayıs annen sana Alya ismini vermiş 3kardes işte anladın mı 😅😅😅
Ha bak şimdi anladım 🥰🥰🤩 teşekkürler aydınlattığın için 👏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İşte o da kafa karıştırmak için senin annenin 3 çocuğu var diyor biri nisan biri mayıs 3. Sen oluyorsun öyle deyince 😂
He he anladım şimdi saol biraz tuhaf bi soruymus 🥴🥴🤩

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Muhtarlar kapışmıs silahlarla fln 1 ölü var 11 de yaralı bnde sandım sizin o taraflarda olmuş oyuzden size yasak faln geldi sandım
Yok cnm ya haberim yok o olaydan biz keyfi gitmedik oruçtan birde edemiyorduk

Bildiler kuzumm😅😅
Bidahaki soruda görüşmek üzere kizlarr😅🥰🥰

Ayn yaseminimmmm🥰👍👏👏😅😅

Sümeyra bugün oy kullanmaya gittim görevli bir adam beni hamileyim diye öne aldı önümde 5tane yaşlı 2 tane genç 3 de orta yaşlı kadın erkek karışık vardı..Sonra adam dediki hamilemisin evet dedim önümdeki kadınların bakışlarını görcen sanki ekmeklerini ağzından çıkarıp yemişim o derece bana sinirlilerdi 😅😅😅😅Sonra yaşlı bir teyze dediki ah ah böyle durumlarda hamilelik ne kadar işe yarıyor bnde hamile olaydım da benide öne alaydılar bnde gülerek dedimki senin zamanın geçmiş teyzecim şuan torun sevme zamanın bana ne dedi.biliyonmu ayyyy çok şaşırcanizzz😅😅😅😅Sende olan bnde yokmu bende yapamazmıyım dedi ayyy allahim ben orda yerin dibine girdim dedim teyze suuuuuusss adamlar bize bakiyo 😅😅😅😅Baksınlar ya diyip güldü ben ama varya utancımdan konusamiyom başım yere eğikk😅😅😅Teyzeye dedimki.lutfen bidaha karşıma çıkma oda dediki doğumda görüşürüz 😅😅😅😅😅ya böyle ilginç ve tuhaf insanlar hp beni buluyor ne yazık ki😅😅😅😅😅😅
Şaka gibi yaaa o utanmamış sen niye utanıyorsun canım 😂😂 teyze belli ki maceracı bir kadın 🤣🤣🤣

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm ya haberim yok o olaydan biz keyfi gitmedik oruçtan birde edemiyorduk
Ceza meza yok canım her secimde öyle diyorlar isteyen gider istemeyen gitmez bende gitmek istemedim hiç halim yoktu ama eşim kızdı senin gibi biri nasıl oy kullanmaya gitmez diyo gitmeyenleri sen uyarmalisin diyo 🤣🤣ne alakaysa

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar