Soru???😅😅

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan Soru???😅😅 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,606 kez görüntülenmiş, 113 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Soru???😅😅
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ceza meza yok canım her secimde öyle diyorlar isteyen gider istemeyen gitmez bende gitmek istemedim hiç halim yoktu ama eşim kızdı senin gibi biri nasıl oy kullanmaya gitmez diyo gitmeyenleri sen uyarmalisin diyo 🤣🤣ne alakaysa
He valla ya bende 3 çocukla nasıl gideyim ki
Zaten biz sonucun ne olacağını biliyorduk olduda 😂😂

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sümeyra bayram geliyor oğlumla ilk bayramim olacak
Ay evet yaaa benim de oğlumla ilk Bayram olacak geçen yıl karnımdaydı 24 haftalıktım şimdi yanımda çok tuhaf ya düşünüyorum da bir yil ne çabuk geçmiş daha geçen yılki Bayram aklımda yaşlanıyoruz be Hülya🥴🥴
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani canım sağlık olsun
Aynen canım 🥰☺️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ay evet yaaa benim de oğlumla ilk Bayram olacak geçen yıl karnımdaydı 24 haftalıktım şimdi yanımda çok tuhaf ya düşünüyorum da bir yil ne çabuk geçmiş daha geçen yılki Bayram aklımda yaşlanıyoruz be Hülya🥴🥴

Aynen canım 🥰☺️
Rabbim onlara sağlık sihat versin canım inşallah omrumuden her gün bir gün gidiyor Sümeyra 🥴

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Aynen canım 🥰☺️
Onlar büyüyor bizde yaşlanıyoruz 🥲🥴

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar