Sorum var Sorum hamilelikde anksiyete okb panik atak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zehra demir tarafından oluşturulan Sorum hamilelikde anksiyete okb panik atak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,940 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum hamilelikde anksiyete okb panik atak
Konbuyu başlatan zehra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım bu durum için profesyonel yardım aldın mı tedavi başlandi mı. Öyle ise gebelik sürecinde de panik atak OKB ile baş edebilirsin yapman gerekenleri bilirsin çünkü.
Evet ilac tedavisi gördüm ama kendim savaşdım hiç kimseye ne yaşadığımı anlatmadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canim ben gebeyken panik atakim basladi aynen seneki hissler bendede oluyordu piskoloji destek aldim ben
Hamileliyimde çok kötü oldum karona geçirdim karonadan dolayı 4 haftalık düşük yapdım sonra her günüm ağlamakla geçdi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evet ilac tedavisi gördüm ama kendim savaşdım hiç kimseye ne yaşadığımı anlatmadım

Hamileliyimde çok kötü oldum karona geçirdim karonadan dolayı 4 haftalık düşük yapdım sonra her günüm ağlamakla geçdi
KENDİM SAVAŞTIM ne kadar güzel bir cümle tebrik ediyorum 👏😍 Allah nasip ederse gebeliğinde bebeğini düşünerek hareket eder tekrar aynı şeyleri yaşamana izin vermezsin canım benim. ❤️

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar öncelikle anksiyeteli panik ataklı birisi yim 1 yıl önce hamile kaldım gebeliyim 4 haftalık sonlandı. Karonadan dolayı sonladı hamileliyim ondan sonra kendimi kötü hiss etdim korkularım başladı. Sevdiklerime zarar verme korkusu yarandı sonra kendimi toparlamağa başladım şimdi iyi yim yine hamile kalırsam kötü olurum deliririm diye korkuyorum varmı benim gibi olanlar?
Bu vesvese hali bende de var canim ara ara yokluyor şuan iyiyim çok şükür bana inşirah süresi rukye ayetleri iyi geliyor maddi imkan el veriyorsa destek almak daha iyi

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bunun daha fazlasını yaşıyorum kafamda kurduklarım bir yana gözlerimi kapattığım anda yaşıyorum olmuş gibi hayalini çok korkunç delirmek üzere oluyor insan 😭

Ama çok şükür ilaçsız doktorsuz atlattım gibi ara sıra oluyor sadece 🤲

Ama çok şükür ilaçsız doktorsuz atlattım gibi ara sıra oluyor sadece 🤲
Aynen öyle eşim hep kafanda kurduğuna inanıyorsun yok negatifsin deyip duruyor.Kimse anlamıyor, bazen içimden geçiyor keşke şöyle 10 dakika da olsa kafamın içine girebilseler.Onlara çok kolay geliyor görümcemle 10 gün arayla doğurduk kaynanam görümcemle kıyaslayıp duruyor.Bazen kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki kendi annem bile anlamıyor, herkes akıl veriyor ama o içimdeki duyguları anlayamıyorlar.Şimdilerde yeni doğum yaptım diye biraz azalttılar bazen alıştılar gibi geliyor ama bazen de küçümsüyorlar sıkıntılarımı.En gıcık olduğum da kıyas yapmaları

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Benim de anksiyetem çok ilerlemişti panik atak başlangıcı denmişti ilaç tedavisi görüyordum sonra işe yaramıyor gibi geldi ilaçları bıraktım bir kaç ay sonra hamile kaldığımı öğrendim.3 senedir evliydim eşimle aram hamilelikten korkmandan dolayı bir ara bitti hatta.Hamileliğim kabul ediyorum zordu hep vesveseler yaşadım, hep korktum, sürekli ağladım, neredeyse her gün kabus gördüm, her şeyde doktora gittim ama hep bebeğimi düşündüm en kötü anlarda hayal kurdum onunla yapacaklarımı, bir de duygularımı yazıp o duygusal çöküş geçtiğinde yeniden okuyup o an ne kadar saçma düşündüğümü gördüm ve kendimi rahatlattım.2 ay oldu doğum yapalı yazacak vaktim olmuyor onun için şimdi de her 2 günde bir ağlıyorum, saçma sapan şeylerden sanki dünyanın sonu gelmiş gibi etkileniyorum.Sürekli diken üstündeyim hep Allah korusun çocuğuma bir şey olacak gibi geliyor.Yalnız kalmaktan çok korkuyorum bebeğimle.Demem o ki desteğiniz varsa atlatırsınız ama gerçekten içimde yaşadıklarımı bazen kimse anlamıyor onlara saçma geliyor ama alıştılar sayılır.
Seni okadar iyi anlıyorum ki daha hamile bile deyilken sürekli ağlayasın geliyordu nedensiz bir şekilde şuan iyiyim çok şükür rabbim yardim etsin bizlere🤲🏻

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kıyamam çok zor hastalık kuzenimde bu hastalık var ilaç doktor hepsi boş diyor sadece sen kendinin doktoru oluyorsun diyor ....sende inşallah Allah'ım nasip ederse hep güzel düşün kendi kendini iyileştirsin kimsenin sana faydası yok YouTube da bir Dr var onu dinle çok faydası olur sana baş etmeyi anlatıyor kuzenim o Dr sayesinde biraz korkularını yendi eskiden sürekli evdeydi dışarı çıkamıyordu şimdi çalışıyor çocuk bakıcısı yapıyor o kadar değişmiş ki anlatamam Allah şifa versin kuzum sana hakkında herşeyin hayırlısı olsun 🥰🤍🙏🤲

Canım bu adamı takip et dinle videolarını izle kendinle baş etmeyi ogreniceksin Allah'ın izniyle 🤲 gerçekten kuzenim çok faydasını görmüş o yüzden dedim
İzledim her gece İzzet Güllünün videolarını izliyorum

Seni okadar iyi anlıyorum ki daha hamile bile deyilken sürekli ağlayasın geliyordu nedensiz bir şekilde şuan iyiyim çok şükür rabbim yardim etsin bizlere🤲🏻
Hormonlarla ilgilimi acaba ağlamak falan

Tüm sayfalar yüklendi.