Sorum var Sorum hamilelikde anksiyete okb panik atak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zehra demir tarafından oluşturulan Sorum hamilelikde anksiyete okb panik atak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,937 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum hamilelikde anksiyete okb panik atak
Konbuyu başlatan zehra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar öncelikle anksiyeteli panik ataklı birisi yim 1 yıl önce hamile kaldım gebeliyim 4 haftalık sonlandı. Karonadan dolayı sonladı hamileliyim ondan sonra kendimi kötü hiss etdim korkularım başladı. Sevdiklerime zarar verme korkusu yarandı sonra kendimi toparlamağa başladım şimdi iyi yim yine hamile kalırsam kötü olurum deliririm diye korkuyorum varmı benim gibi olanlar?
Bende de var 5 6 senedir de benimle benim de bir çok korkularım var ama alıştım onunla yaşamaya evladım için ayakta durmam gerek çünkü şu anda onun benden başka kimsesi yok hamilelik de çok sıkıntılar çektim toplu taşımaya binemedim sürekli krizler geçirdim hamilelikte hamişlere özel antidepresan özellikli ilaçlar kullandım yine düzelmedi saçma sapan nedenlerden yine ağlıyorum kriz geçiriyorum yanlız değilsin yani mesela oruç tutarken bile su yada yemek yiyemeyince kriz geldiğinde bile ölecekmişim gibi hissettiğimde oluyo. Bunun bi çözümü var mı bilmiyorum ama bana tek iyi gelen şey evladımın gülüşü😍😍

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben bol bol inşirah süresini okuyordum dinliyordum bana çok iyi geliyordu sende dinle okuya bilirsin
Ben de açarım yarın belki biraz ferahlık verir 🙏🏼
Takılma canım boşver zaten senin hâlini bir sen bir Allah bilir ben neler çektim biraz hafifledi çok şükür Rabbime 🤲 ama yinede oluyor kendini başka şeylere yönelt iş yap bebeğinle oyna uyu gez biraz unutacaksın ☺️
Benim de hafiflemişti annem bizde kalıyordu.Şimdi bebeğimle yalnız kalınca vesveseler geri geldi bir de üstüne sütüm fazla geliyormuş galiba mastit olmuşum sütüm kesilecek korkusu, biraz geçsin alışırım güven gelir inşallah 🙏🏼

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar öncelikle anksiyeteli panik ataklı birisi yim 1 yıl önce hamile kaldım gebeliyim 4 haftalık sonlandı. Karonadan dolayı sonladı hamileliyim ondan sonra kendimi kötü hiss etdim korkularım başladı. Sevdiklerime zarar verme korkusu yarandı sonra kendimi toparlamağa başladım şimdi iyi yim yine hamile kalırsam kötü olurum deliririm diye korkuyorum varmı benim gibi olanlar?
İlaç tedavisi gördünmu peki kuzum öncelikle bir uzmana danisman lazım gebelikten önce

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar