Sorum var arkadaşlar önemli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zehraaa tarafından oluşturulan Sorum var arkadaşlar önemli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,284 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var arkadaşlar önemli
Konbuyu başlatan Zehraaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir prenses annesi

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyim duyunca çok sevindim arkadaşlar kan testi yaptırdım 863 çıktı sizce ne kadarlık hamileyim doktora gitmedim daha erken çocuğun kesesi oluşmamış ultrasonda gözükmez dediler sizce ne kadarlık ve doktora gitmeli miyim
Daha çok küçük 2bin küsürleri geçince kese gözüküyor 5haftslık filanken. Son adet tarihinden kendin hesapla zaten oluşma tarihini doktor anlıyor adetten ne zmn sonra hamile kaldığını

B

Bir prenses annesi

Guest
Hamileyim duyunca çok sevindim arkadaşlar kan testi yaptırdım 863 çıktı sizce ne kadarlık hamileyim doktora gitmedim daha erken çocuğun kesesi oluşmamış ultrasonda gözükmez dediler sizce ne kadarlık ve doktora gitmeli miyim
Adet gununden 1 ay gecmisse ordan 3 hafta gecsin gt tam ogrenirsin sabirli olursn sureklo gtsende cocuk gorunmez .ayrica koronada vardir .. bu benm dsuncm ..

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar