Sorum Var Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emineevis tarafından oluşturulan Sorum Var Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,255 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum Var Kızlar
Konbuyu başlatan Emineevis
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Emineevis

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın suni sancı alabilirim 40+1 olcam yarın sizce suni sancı zor mu gerçekten birden mi geliyor napsam bilemedim

nursen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın suni sancı alabilirim 40+1 olcam yarın sizce suni sancı zor mu gerçekten birden mi geliyor napsam bilemedim
biranda gelmiyor yavaş yavaş ağrı gelip gidiyor adet sancısı gibi doğru nefes alıp verirsen çok kolay doğum yaparsınız inanın hiçde korkulacak yada dayanılmayacak sancı değil adet sancısının bir tık üzerinde oluyor sancını çekerlen yürü doğru nefes al ver çok rahat doğum yaparsın inanın sezaryan istemeyin daha zor iyileşiyorsunuz

Emineevis

Kayıtlı Üye
rank
biranda gelmiyor yavaş yavaş ağrı gelip gidiyor adet sancısı gibi doğru nefes alıp verirsen çok kolay doğum yaparsınız inanın hiçde korkulacak yada dayanılmayacak sancı değil adet sancısının bir tık üzerinde oluyor sancını çekerlen yürü doğru nefes al ver çok rahat doğum yaparsın inanın sezaryan istemeyin daha zor iyileşiyorsunuz
Aynen teseekkur ediyorum çok sağol ben birden geliyor diye biliyordum evet sezeryan da sonrası çok zor

Tüm sayfalar yüklendi.