Sorum var kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Balımm tarafından oluşturulan Sorum var kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 763 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var kızlar
Konbuyu başlatan Balımm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balımm

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Başım çok agrıyor hamilelikte olan varmı ilk gebeliğimde bu tür şikayetlerim yoktu. Ama bunda baş agrım sol bacagımda şiddetli agrı bel agrısı normalmi yaa bu şikayetler

B

Bbb

Guest
Başım çok agrıyor hamilelikte olan varmı ilk gebeliğimde bu tür şikayetlerim yoktu. Ama bunda baş agrım sol bacagımda şiddetli agrı bel agrısı normalmi yaa bu şikayetler
Ben de aynı durumdayım arkadaşım maalesef şu dönemde birde sürekli evdeyiz hareket yok ya telefon ya televizyon başım da bacaklarım da heryerim extra ağrıyor. Tabi bir de içimizde büyüyen mucizemiz kendisine yer açıyor büyüyor.

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Bndede oldu baş ağrısı canm nerededyse 4 ay olacak doğum yapalı hala ağrıyor
Enseden vuruyor her hamilelik aynı olmuyormuş onu anladım teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de aynı durumdayım arkadaşım maalesef şu dönemde birde sürekli evdeyiz hareket yok ya telefon ya televizyon başım da bacaklarım da heryerim extra ağrıyor. Tabi bir de içimizde büyüyen mucizemiz kendisine yer açıyor büyüyor.
Evet canım orası öyle saglıklı olsunlarda gerisi önemli değil ne kadarlık bu arada

2

25 hafta

Guest
Bende çok oldu ama şükür geçti. 4 ay bitince. Şimdide aşırı sırt ve topuk ağrım oluyor 25 haftalığım. Ama doğurana kadar şikayetler bitmez sanırım

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Malesef bende aynı durumdayım bel ağrısından uyuyamıyorum özellikle sol bacağımda şiddetli bi ağrı oluyor baş ağrım çok sık olmuyor ama olduğu zaman iki gün sürüyor çok zor bir de bu kadar ağrılara rağmen anlayışsızlıklarla karşılaşnca insan daha çok yıpranıyor 😟

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk gebeliğim de böyle şikayetim yoktu ama bu hamilelikte başım çok ağrıyo bacağım belim benimde aynı demekki birinci hamilelikte farklı ikinci hamilelikte farklı oluyomus

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Malesef bende aynı durumdayım bel ağrısından uyuyamıyorum özellikle sol bacağımda şiddetli bi ağrı oluyor baş ağrım çok sık olmuyor ama olduğu zaman iki gün sürüyor çok zor bir de bu kadar ağrılara rağmen anlayışsızlıklarla karşılaşnca insan daha çok yıpranıyor 😟
Evet çok katılıyorum bende çok karşılaşıyorumm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar