Sorum var r

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Sorum var r başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,070 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var r
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 58sivas

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Bnm 2 kızım var birisi 4 diğeri 2 sizce 3 dusunmelimiyim eşim istiyor bn erken diyorum ana dusunceleri alabilirmiyim
Cnm doktora danis eger doktor hamile kalabilirsin derse biraz bekle oyle yap bence cunku hamilelik agrisini falan bizler cekiyoruz erkekler bilemez sen yeri gelecek yerinden kalkamayacaksin ve 2 cocugunda kucuk cook zorlanirsin rahat 1 2 sene beklemelisin bence

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Allah bagıslasın canım doguma 2 yasındaki 3 olur dıgerı de buyur eger sende dusunuyorsan dogur ama sırf esler istiyor diye cocuk dusunme bence butün zorluk sana olacak ve kucuk cocugundan elini biraz daha cekmek zorunda kalacan
Sıkıntı yok eşim sağolsun ilgileniyor ilgilenmesi evet zor olacak ama ilgilendiği cikn zor olacagini sanmıyorum zamninda annelerimiz bizleri nasl bututmus o zor koşullarda rabbim sabrını verir inslalah görüşünüz için teşekkürler Allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğana kadar üç olur ama yinede sen bilirsin bende kızım istediği için biraz da ikinci yi yaptım tabi ki Rabbimin elinde herşey 😂😂😂
Bnce zamanında doğurup büyütmek iyi bisy zamaninda annelerimiz bizleri nasl bututmus o zor kosullarda

Eşler istiyo ama asıl zorluğu kadınlar cekiyo kendinize güveniyorsanız durumunuz maddi manevi yeterli ise neden olmasın ki kadınlar yaş ilerleyince gerçekten bakmakta zorlanıyo
Aynen öle zamanında yapıp bitirmek en iyisi 🤣

Allah bağışlasın canım ben arada yaş olmasından yanayım oğlum 5 yaşında ikinci doğana kadar 6 ya yakın olur daha rahatederiz diye düşündük ki bana kalsa 8veya 9 yaştan sonra düşünürdüm ama eşim sağolsun beynimi yedi 😅sende de en küçük iki yaşında zorlanmayacağını düşünürsen neden olmasın 😊
Eşim ilgileniyor sağolsun zorlamanmam herhalde anenlerimz o zor koşullarda bizleri nasl büyüttü biz buyutmiyek bnce bzm zamanmz iyi zor dönemlerde 10 çocuk doğuran kar ne yapıyor 🤣 bide hanim olarak zamanında büyütmek en iyisi

Bnm 2 kızım var birisi 4 diğeri 2 sizce 3 dusunmelimiyim eşim istiyor bn erken diyorum ana dusunceleri alabilirmiyim
Bugün yumurtlama günüm hanımlar korunmasız ilişki oldu sizce hamile kalmış olabilrmiyim

Bugün yumurtlama günüm hanımlar korunmasız ilişki oldu sizce hamile kalmış olabilrmiyim

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım bakacak olan sensin zorlanmam diyorsan yap tabi. Benim oğlanların arası 4er yaş bana bile çok zor geliyor ama benimkiler çok yaramaz. Bi yandan iyi arkadaş gibi büyür giderler bilemedim ☺️ şimdi olsun desen doğana kadar biri 5 biri 3 yaşına gelmiş olacak bana göre çok küçük ikiside erken biraz daha bekle derim ama karar senin tabi ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.