Sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 839 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Azra iki aylık oldu iştahı birden azaldı içmiyor süt çok istahliydi ağzından sel akıyor eli kulağına gidiyor ama çok huzurlu ağlamıyor yani anlamadım benmi elhamliyim bir yeri Ağrısa ağlar degilmi peki iştahı niye azaldı iki aylık bebekleri olanlar ve deneyimli olanlar yorumlarınızı bekliyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Azra iki aylık oldu iştahı birden azaldı içmiyor süt çok istahliydi ağzından sel akıyor eli kulağına gidiyor ama çok huzurlu ağlamıyor yani anlamadım benmi elhamliyim bir yeri Ağrısa ağlar degilmi peki iştahı niye azaldı iki aylık bebekleri olanlar ve deneyimli olanlar yorumlarınızı bekliyorum
Belki kulağı acıyor ozamanda pek emmez acıdığı rahatsız olduğu için

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum bilmem aynı şeyden mi ama benim kızımda iki aylık iken aynı öyle iştahı birden kesildi doktora görmüştüm enfeksiyon varmış iştahı kesiyormus 3 gün hastanede yatmıştık enfeksiyon yüzünden kesilen iştahı sebebi ile memeyi tamamen reddetti artık hiç anne sütü almadı inşallah seninki de öyle olmaz kuzum

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bilmem aynı şeyden mi ama benim kızımda iki aylık iken aynı öyle iştahı birden kesildi doktora görmüştüm enfeksiyon varmış iştahı kesiyormus 3 gün hastanede yatmıştık enfeksiyon yüzünden kesilen iştahı sebebi ile memeyi tamamen reddetti artık hiç anne sütü almadı inşallah seninki de öyle olmaz kuzum
Enfeksiyonu nasıl anladiniz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktor tahlil filan yapmıştı kuzum öyle anladı
Enfeksiyonu nasıl anladini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şimdi nasıl peki durumu

Şimdi nasıl peki durumu

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktor tahlil filan yapmıştı kuzum öyle anladı

Şimdi nasıl peki durumu

Şimdi nasıl peki durumu
Kızım çok mutlu huzurlu masallah da iştah azaldı birde dilindeki pamukcugu temizletmiyor siliyim dedim çok silemedim niye şutu az içiyor anlamadim

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.