Sorum var Sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu eren tarafından oluşturulan Sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 682 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var
Konbuyu başlatan Arzu eren
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar pazar gunu belden uyusmali sezaryan oldum 2 gundur basimi agridan kaldiramiyorum boyle olan varmi aranzda
Slmlar canım arkadaşımda geçen hafta pazartesi günü sezeryan oldu ayni sey ondada var maalesf basimin ağrısından dikislerimin ağrısını unuttum diyo ve ikinciye sezeryan oldu bir sne arayla bende 4 ay önce szeryan oldum ama hiç baş ağrım olmadı bunyeden bünyeye degisebiliyo kahve iç filtre kahve ama

Arzu eren

Kayıtlı Üye
rank
Slmlar canım arkadaşımda geçen hafta pazartesi günü sezeryan oldu ayni sey ondada var maalesf basimin ağrısından dikislerimin ağrısını unuttum diyo ve ikinciye sezeryan oldu bir sne arayla bende 4 ay önce szeryan oldum ama hiç baş ağrım olmadı bunyeden bünyeye degisebiliyo kahve iç filtre kahve ama
Insallah bi an once gecer uzaninca agrimiyo ama ayaga kalkamiyorum omrumde boyle bas agrisi gormedim bn benim de 3 bucuk sene sonra 2.ci 1ci genel anesteziydi cok rshattim bu belden uyusmali oldu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Slm kizlar pazar gunu belden uyusmali sezaryan oldum 2 gundur basimi agridan kaldiramiyorum boyle olan varmi aranzda
Normalde sezeryandan sonra yukarı bakma veya baş oynatma fazla yapılırsa baş ağrısı çok oluyormuş bol kafein alman lazım birde ağrı kesici içebilirsin parol çok geçmiş olsun

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kahve tüket, parol kullan kuzum ayrıca bol su tüket vücudunun narkozu atması gerekiyor geçmiş olsun

Arzu eren

Kayıtlı Üye
rank
Normalde sezeryandan sonra yukarı bakma veya baş oynatma fazla yapılırsa baş ağrısı çok oluyormuş bol kafein alman lazım birde ağrı kesici içebilirsin parol çok geçmiş olsun
Necafe iciyorum bol ama fayda etmiyo dun 3 tane birden ictim parol oda fayda vermedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şekersiz turk kahvesi onermedimi doktorun bn amaliyattan cikar cikmaz dedi doktorum içtim bikac tane araliklarla şükür baş agrisi çekmedim heee bide bitter çikolata önermişti
Önerdi su da cok ic dedi hepsini yaptim fayda yok aslnda normal de de cok bas agrisi olmaz nadir olurdu boyle bas agrisi gormedim hic

Şekersiz turk kahvesi onermedimi doktorun bn amaliyattan cikar cikmaz dedi doktorum içtim bikac tane araliklarla şükür baş agrisi çekmedim heee bide bitter çikolata önermişti
Önerdi su da cok ic dedi hepsini yaptim fayda yok aslnda normal de de cok bas agrisi olmaz nadir olurdu boyle bas agrisi gormedim hic
Kahve tüket, parol kullan kuzum ayrıca bol su tüket vücudunun narkozu atması gerekiyor geçmiş olsun
Sagol canim tuketiyom askm hepsini yapiyorum insallah bi an once gecer

Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Necafe iciyorum bol ama fayda etmiyo dun 3 tane birden ictim parol oda fayda vermedi

Sagol canim tuketiyom askm hepsini yapiyorum insallah bi an once gecer
İnşallah çiçeğim ben genel anestezi aldım benimde başımın arka kısmı ölüyordum 3-4 güne geçti 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar