Sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde kızımın annesiyim tarafından oluşturulan Sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 829 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sorum var
Konbuyu başlatan kızımın annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar öncelikle iyi değilim çünkü alerjim olan bir baharat türü vardı onu yedim ağzım hep yara 😭😭soruma gelmişken kızım artık corba icmiyor hep ekmek pilav yani katı şeyler yiyor kabızlık çekiyor çorba içerken böyle değildi ama istahida yok anne sütü içiyor zaten ek gida yemiyor anlamadım bir sorum daha var ağzında dış yok bişey verince ezemiyor zorlanıyor damaklariyla ben ağzımda ezerde verirsem yutuyor armut verdim bugün pütürlü yutamadi yada yutmak istemiyor anlamıyorum yardımcı olurmusunuz kızım sekiz buçuk aylık

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar öncelikle iyi değilim çünkü alerjim olan bir baharat türü vardı onu yedim ağzım hep yara 😭😭soruma gelmişken kızım artık corba icmiyor hep ekmek pilav yani katı şeyler yiyor kabızlık çekiyor çorba içerken böyle değildi ama istahida yok anne sütü içiyor zaten ek gida yemiyor anlamadım bir sorum daha var ağzında dış yok bişey verince ezemiyor zorlanıyor damaklariyla ben ağzımda ezerde verirsem yutuyor armut verdim bugün pütürlü yutamadi yada yutmak istemiyor anlamıyorum yardımcı olurmusunuz kızım sekiz buçuk aylık
Öncelikle geçmiş olsun rabbim şifa versin. 🤲🏻 kızın böyle davranması gayet normal aynı sorunları her anne yaşıyor ve bende yaşadım her anne gibi kızının o aylarda elma armut bisküvi gibi şeyleri tamamen yiyemiyebilir bebeklerin dişleri olmasa damakları çok serttir. Parçalama frefleksı çok gelişmiş olduğundan dolayı korkma dişten dolayı böyle davranıyor olabilir de iştahı kesilmesin nedeni bu da olabilir 😊 üzülme benim kızımda mercimek çorbası yemiyor pilav istiyor sürekli 🥹

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle geçmiş olsun rabbim şifa versin. 🤲🏻 kızın böyle davranması gayet normal aynı sorunları her anne yaşıyor ve bende yaşadım her anne gibi kızının o aylarda elma armut bisküvi gibi şeyleri tamamen yiyemiyebilir bebeklerin dişleri olmasa damakları çok serttir. Parçalama frefleksı çok gelişmiş olduğundan dolayı korkma dişten dolayı böyle davranıyor olabilir de iştahı kesilmesin nedeni bu da olabilir 😊 üzülme benim kızımda mercimek çorbası yemiyor pilav istiyor sürekli 🥹
Saol canim Allah razı olsun içimi rahatlattın biraz

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Abla alerji için geçmiş olsun 🙏 benim 3 yaşındaki kızım da öyle hiç iştahı yok pilav diye ağlıyor resmen çorba asla içmez patates kızartması çok sever yani seçici herşey yemez ona iki lokma verene kadar gözümüz çıkıyor 🙄abur cubur istiyor vermiyorum yemek yesin diye yinede yemiyor iki lokmada karnı doyuyor masadan kalkıyor doydum diyor biz artık alıştık yani bende az az sık sık vermeye çalışıyorum birde süt çok içiyor geceleri ondan da olabilir sandım gece artık vermiyorum yine aynı değişen bir şey yok 🤦🏼‍♀️😕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle geçmiş olsun kuzum. Ve Azra prensesim yaptığı çok normal sen istersen ona elma, armut gibi şeyleri verirmek meyve , sebze süzgeçinşn içine koyup öyle ver daha rahat eder ve boğazında kalma olayı olmaz ve Kayra da pilavın hastası 😂😂sanırım hepsi öyle miniklerin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar